Cena,
Seria:
Rozmiar obrazu, cm
OBRAZY POJEDYNCZE
Format obrazu
Fabuła
Pory roku
Trudność ( od 1 do 5)
Ilość kolorów w zestawie, szt
22
30
Dostępność
Towarów: 1

Malowanie po numerach jesień

Porą roku jaką jest jesień można byłoby tak naprawdę określić mianem kontrowersyjnej. Dlaczego? Ponieważ w zależności od czynników atmosferycznych może być ona pogodna, albo wręcz przeciwnie. W pierwszym przypadku, kiedy jesienią świeci słońce, a dni nie są takie zimne, tę porę roku zwykło nazywać się złotą polską jesienią. Drugi przypadek jest zdecydowanie mniej optymistyczny, ponieważ bardzo często zdarza się, że jesień jest szara, mglista i mokra, co powoduje u znacznej liczby osób spadek nastroju, chandrę, a w skrajnych i ciężkich przypadkach może nawet prowadzić do stanów depresyjnych.

Leśny gość
Malowanie po numerach
“Leśny gość” - Twój własny obraz Dla wielu osób malowanie farbami jest zadaniem niezwykle trudnym, któremu trudno oddać się bez reszty, gdyż efekt końcowy bardzo rzadko potrafi nas zadowolić. Nie będąc artystami ciężko jest stworzyć dzieło, które moglibyśmy powiesić na ścianie lub wręczyć komuś ..
  • Rozmiar obrazu, cm
    40x50
  • Fabuła
    Zwierzęta
  • Format obrazu
    Pojedynczy obraz
79.00
Dostępne
2
2
2
Kod: 4948

Złota jesień na obrazie

Niemniej, bez względu na panującą za oknami aurę, jesień można przeżyć w miarę możliwości sympatycznie. Wystarczy wynaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które zaabsorbuje nas na tyle, że nie zauważymy jak czas może szybko uciekać i to w dodatku w całkiem miłej atmosferze.

Dobrym pomysłem jest na przykład malowanie po numerach, które w ostatnim czasie stało się naprawdę popularne i zdobyło już wielu sympatyków.

Malowanki po numerach z jesienią w tle

Malowanki po numerach z jesienią w tle mogą być naprawdę interesującym zajęciem. W gotowych zestawach, znaleźć możemy nie tylko dopasowane już farby, ale przede wszystkim podobrazie, na którym znajduje się ponumerowany szkic dzieła. Wzór, który chcemy namalować możemy wybrać sobie sami podczas dokonywania zakupu. Wybór jest i to naprawdę niemały.

W taki oto sposób możemy namalować reprodukcję krajobrazu ze złotą polską jesienią właśnie, w której dominują ciepłe barwy, promienie słońca oraz kolorowe liście lub zamglony jesienny pejzaż, gdzie dostrzec możemy lśnienie porannej rosy lub drzewa odbijające się w przesłoniętej szarą poświatą kałuży. Wszystko to odbyć się może w komfortowej atmosferze z blaskiem ognia w kominku oraz kubkiem gorącego kakao.

Jesienne malowanie po numerach

Jesienne malowanie po numerach nie tylko pomoże nam w zagospodarowaniu wolnego czasu, ale także pomoże się zrelaksować i odkryć ukryte głęboko pokłady wyobraźni. Czasami bowiem ludzie zapominają o odpoczynku lub spędzają go w zupełnie inny sposób. Tymczasem można odprężyć się i jednocześnie stworzyć coś, co w późniejszym czasie stanie się ozdobą naszej przestrzeni.

Nie pogrążajmy się więc w jesiennej chandrze, tylko wyjdźmy na spacer, pozbierajmy liście, kupmy gotowy zestaw do malowania obrazów po numerach, otulmy się ciepłym kocem, na stoliku postawmy kawę wzbogaconą o korzenne przyprawy i przenieśmy się do magicznego świata, w którym czeka nas nieziemska malarska przygoda.