Towarów:

Kolorowanki antystresowe dla dzieci

Jedną z pierwszych pasji, jakim oddają się dzieci, jest kolorowanie i rysowanie. Ta z pozoru prosta czynność niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak rozwój kreatywności, wspomaganie koordynacji wzrokowo-ruchowej czy wykształcenie uwagi i skupienia już u najmłodszych pociech. Warto dbać o te umiejętności poprzez zakup kolorowanek antystresowych dla dzieci.

Kolorowanki antystresowe dla dzieci, czyli piękne obrazki dla rozwoju dziecka

Specjalnie wyselekcjonowane pozycje dostarczą im wiele radości, a na koniec będą zdobić ściany dziecięcego pokoju. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą obrazów.

Popularność antystresowych kolorowanek dla dzieci nie jest przypadkowa. Produkt łączy w sobie wiele zalet. Dzieci malujące nasze obrazy po numerach stają się twórcami dzieł, które w późniejszym czasie wejdą w poczet domowych dekoracji. Często dziecko jest na tyle dumne z własnej pracy, że swój obraz przekazuje najbliższym w prezencie. W naszej kolekcji każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Posiadamy wiele grafik związanych z różnego rodzaju bukietami z polnych i ciętych kwiatów, zwierzętami czy ludźmi. Dzięki temu swój wybór możesz dostosować do upodobań dziecka, z kolei bogatą kolorystykę – od barw pastelowych po niezwykle intensywne – dopasować do wnętrza pokoju lub mieszkania. Dla rodziców bardzo ważny jest rozwój dziecka, a z kolorowankami antystresowymi dla dzieci wiążą się takie cechy, jak kreatywność, skupienie, dbałość o detale i systematyczność.

Jakiego typu kolorowanki zamówisz w sklepie iPicasso.pl?

Malowanie po numerach to bardzo wciągająca zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Warto tym samym pomyśleć o wspólnym spędzeniu popołudnia, tworząc artystyczne dekoracje do domu. Zakres tematyczny i stylistyczny jest tak duży, że każdy znajdzie grafiki, które współgrać będą z wystrojem. Przemawiające przez obrazy emocje, ogromna paleta barw i niecodzienna forma kolorowanki antystresowej dla dzieci sprawiają, że jest to produkt wyjątkowy, obok którego nie można przejść obojętnie. Harmonizujący z naturą jeleń, tańczące baletnice, kolorowe zwierzęta, uliczki Paryża czy urokliwa chatka w zimowej aranżacji to tylko niektóre z naszych propozycji. Sprawdź cały dostępny asortyment, a z pewnością pokochasz niejeden obraz.

Niezbędne akcesoria do skorzystania z kolorowanki antystresowej dla dzieci

Pewnie zastanawiasz się nad tym, ile rzeczy będzie trzeba kupić, by skompletować pełen zestaw do malowania. I tu Cię zaskoczymy, ponieważ nasze kolorowanki antystresowe dla dzieci dostępne są w kompletach! Decydując się na zakupy w iPicasso.pl, otrzymujesz bawełniane płótno na blejtramie z zarysem barw, zestaw 3 pędzli oraz farby akrylowe na bazie nietoksycznych składników (bezpiecznych również dla dzieci), arkusz kontrolny do sprawdzania pracy oraz instrukcję w języku polskim. W opakowaniu znajdują się również elementy mocowania obrazu na ścianie, dzięki czemu już po wyschnięciu może on trafić w wyznaczone miejsce o specjalnym dla rodziców i pociechy znaczeniu.