Cena,
Seria:
Rozmiar obrazu, cm
OBRAZY POJEDYNCZE
Format obrazu
Fabuła
Trudność ( od 1 do 5)
Ilość kolorów w zestawie, szt
25
28
Dostępność
Towarów:

Malowanie po numerach wiosna

Wiosna to pora roku, która chyba każdemu kojarzy się przede wszystkim z cieplejszymi dniami i pierwszymi wpadającymi przez okno promieniami słońca, które oświetlają pomieszczenia naszych domów, mieszkań i biur, ale również rozpromieniają nieco nasze twarze.

To właśnie ona najbardziej sprzyja zakochanym, którzy wymieniają ukradkowe spojrzenia, kupują kwiaty i trzymają się za ręce.

Zachód słońca nad polem maków
Malowanie po numerach
Przedstawiamy Państwu zestaw dla rozwoju kreatywności «Obraz po numerach» Picasso serii Classic, który wypełni życie kolorami, emocjami i pomoże ciekawie i ekscytująco spędzić czas. Kolorowanka po numerach – jest wspaniałym prezentem, pięknym elementem dekoracyjnym, niezw..
  • Rozmiar obrazu, cm
    40x50
  • Fabuła
    Wiejskie krajobrazy
  • Format obrazu
    Pojedynczy obraz
79.00
Dostępne
0
0
0
Kod: 4957

Wiosenne krajobrazy i motywy. Zachwyć się nimi!

Wiosną wszystko budzi się do życia i rozkwita. Dlaczego zatem także nie nabrać wiatru w żagle i nie nauczyć się na przykład czegoś nowego, co nie tylko poszerzy nasze horyzonty, ale również skutecznie odpręży? Dobrym i skutecznym sposobem jest zaopatrzenie się w zestaw do malowania po ponumerowanych polach.

Wiosenne malowanie po numerach

Wiosenne malowanie po numerach w pewien sposób pozwoli nam otworzyć się na wewnętrzne „ja” i odkryć pokłady kreatywności, którą będzie można uzewnętrznić. Malując po numerach wyciszymy się, skupimy i nabierzemy przekonania, że jeżeli tylko zechcemy, z drobną pomocą będziemy mogli zrobić wszystko. Tworzenie po ponumerowanych polach to jakby psychoterapia, która za pomocą odcieni farb i szkicu wprawi nas w pozytywny nastrój, jednocześnie przeganiając i spychając na dalszy plan wszystkie troski i zmartwienia.

Warto sobie zafundować właśnie taki wypoczynek, który zwłaszcza wiosną, po długiej i szarej zimie, będzie niczym prawdziwe SPA, nie tylko dla ciała, ale przede wszystkim dla duszy.

Malowanki po numerach z wiosną w tle

Malowanki po numerach z wiosną w tle to żywa, nasycona kolorystyka, która odmieni wnętrze osoby, która po nie sięgnie, ale także pozwoli na swego rodzaju metamorfozę poszczególnych wnętrz. Po skończonej pracy bowiem taki obraz można zawiesić właściwie wszędzie.

Tak, wiosna to z całą pewnością nowe – nowe życie, nowe oczekiwania i nowe doznania. Dlatego więc należy wziąć się w garść i nie czekać na to, że coś zrobi się samo. Wiosenne zestawy do malowania po ponumerowanych polach to najwłaściwszy, pierwszy krok do kwiecistego, barwnego i pięknego początku.