Malowanie po numerach: dla kogo i po co są stwozone

29.08.2017
Artykuły
Dla kogo i dla czego są stworzone obrazy po numerach? Spróbujemy wyjaśnić.
Audytorium docelowe nie jest ograniczone. Nie jest ważne której jesteśi płci, wieku, rasy, religii i światopoglądu - każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie w tym pasjonującym zajęciu.
Dzieci, ich rodzice, babcie, dziadkowie – wszyscy, kto ma siłe trzymać w rękach pędzel! Malowania po numerach to nie zwykły banalny prezent albo rzecz. Dany rodzaj twórczości posiada szereg pozytywnych momentów i efektów, a mianowicie:
1.Dzieciom: rysowanie jest szczególnie pożyteczne dla dzieci, ponieważ pomaga to rozwijać fantazję, zaszczepia miłość do poczucia piękna, napełnia czas dziecka twórczym i ciekawym procesem, który rozwija:
  • inteligencję;
  • szybkość myślenia;
  • motorykę;
  • wytrwałość.
Po co szukać urwisa po ulicach, przyjaciołach, czekać na powrót do domu i denerwować się? Podaruj mu nową pasję – malowania po numerach!
2.Dorosłym: pomaga usunąć stres, pobyć sam na sam z sobą w ciekawym i pasjonującym świecie malarstwa. W wielu krajach świata malowania po cyfrach jest modną pasją i ciekawym spędzaniem czasu. Ponadto, przez ekspertów jest udowodniony pozytywny efekt takiego rodzaju zajęcia, dlatego w Europie psychoterapeuci często wykorzystują rysowanie jako jeden z rodzajów leczenia i profilaktyki nierwozów, stresów i innych atrybutów współczesnego zwarjowanego rytmu życia.

Malowanie po numerach stanowią idealny prezent, pamiątkę i przedmiot wnętrza.

Prezent/pamiątka: Długo myśli Państwo, co podarować krewnym i bliskim na urodziny, święto i inne znaczące wydarzenie?
Męczą Państwa poszukiwanie prezentów w sklep, asortyment nie cieszy, ale jest potrzebny jaskrawy, niebanalny i pozostający w pamięci prezent? Oryginalny z całego serca? Jest rozwiązanie problemu – malowania po numerach!
Obrazy po numerach PICASSO są zapakowane do dużego jaskrawego, barwnego pudełka i stanowią doskonały i oryginalny prezent, który, bez wątpliwości, nie pozostawi obojętnymi twoich ukochanych i dostarczy radość go odbiorcy. Podaruj świat jaskrawych barw swoim krewnym i bliskim na urodziny, jubileusz i inne wydarzenia świąteczne, prezentując im jaskrawe emocje i możliwość stworzyć prawdziwe arcydzieło swoimi rękami, co będzie mieć szczególne znaczenie dla ludzi.

Niezwykła niespodzianka: chcesz nie tylko ucieszyć ukochanych kupionym prezentem, ale wręczyć niezwykłą niespodziankę, zrobioną swoimi rękami i od samego serca? Malowania po numerach PICASSO – stwórz swój obraz, jedyny i unikatowy w swoim rodzaju, i podaruj ukochanym! Ten niezwykle wzruszający prezent będzie lepszym dowodem twojego stosunku – przecież będzie on zrobiony rękami ukochanego człowieka specjalnie dla Państwa, w niego włożona "dusza artysty" , "serce poety" i twoje najaśniejsze uczucia! Wieszając na ścianę albo stawiając na stół on zawsze będzie przypominać Państwu o swojej drugiej połówce. I wszystko to jest absolutnie nie skomplikowane i dostępne każdemu!
Przedmiot wnętrza/dekoru: elegancji i smaku do wnętrza twojego mieszkania lub biura – namalujcie upodobany obraz po numerach i ozdóbcie nim ściany swojego domu/mieszkania. Dana ozdoba będzie stale cieszyć Państwa i gości, ponieważ stanowi to prawdziwe dzieło, stworzone swoimi rękami. Malowania po numerach stanowi idealny prezent na parapetówkę, ponieważ pozwala jego posiadaczom własnoręcznie stworzyć niepowtarzalny styl swojego pomieszczenia.
 
 
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
Zaloguj się i napisz opinię