Co jest w zestawie kolorowanek po numerach

30.08.2017
Artykuły
Zapoznacie się Pańśtwo z typowym kompletowaniem zestawów wysokiej jakości do twórczości "Malowania po numerach" marki PICASSO
Długo oczekiwany komplet do twórczości w waszych rękach. Co zobaczy Pańśtwo wewnątrz po otwarciu opakowania? Różne komplety do malowania od różnych producentów posiadają różne kompletowanie. Kompletowanie zestawu i jakość akcesoriów mają znaczny wpływ na rezultat końcowy. W danym artykulei szczegółowo opowiemy o tym, co włącza w siebie komplet do twórczości Picasso Classic i Picasso Premium i jak to wpływa na rezultat końcowy.
A więc, typowe kompletowanie praktycznie każdego zestawu do malowania wygląda w następujący sposób:
1)Jaskrawe barwneopakowanie-dyplomatka, wyposażone w wygodną rączkę do przenoszenia (rączka zazwyczaj nie jest przewidziana dla obrazów małych rozmiarów, na przykład, 10 сm* 15 cm). Zapakowany w taki sposób obraz będzie wspaniałym prezentem waszym krewnym i bliskim

2) Komplet pędzli do malowania z różną grubością pędzelka (3 sztuki)

3) Elementy mocowania na ścianę. Proste i efektywne rozwiązanie, pozwalające szybko i łatwo umocować blejtram z płótnem na powierzchni pionowej. Szczególnie pięknie obraz będzie wyglądać w obramowaniu z indywidualnych ramek, które można nabyć w odpowiednich pracowniach twórczych.
4)Prawdziwe, jaościowo zagruntowane płótno wypełnione z 100 % bawełny. Płótno jest podzielone konturami na mnóstwo stref z numerami, przeznaczonymi do malowania.Wyraźne rozgraniczenie segmentów pozwala łatwo i szybko zamalować potrzebny segment farbą z odpowiednim numerem.
Zamiast płótna niektórzy producenci wykorzystują gęstą tekturę. Także spotykają się obrazy z płótnami syntetycznymi i kosztują takie komplety taniej. Jednak rezultat końcowy może nie ucieszyć Państwa ponieważ na płótno syntetyczne całkiem inaczej nakłada się farba, ona źle wsiąka, wrażenia od rysowania nie takie jaskrawe, wygląd zewnętrzny obrazu jest gorszy.
Tylko naturalne płótno bawełniane stanowi najbardziej optymalny i właściwy wybór, przecież właśnie na takich płótnach rysują prawdziwi artyści.Właśnie dlatego wszystkie komplety do twórczości PICASSO kompletują się wyjątkowo płótnem naturalnym.
5)Płótno jest naciągnięte na drewniany blejtram z wysuszonego drewna, który służy jako trwały szkielet do gotowej pracy zachowując kształt obrazu przez dłuższe lata.Gotową pracę można powiesić na ścianę zarówno na blejtramie, jak i w odpowiedniej ramce, która będzie harmonizować z wnętrzem.
Niektórzy producenci obrazów nie kompletują swoich zestawów drewnianymi blejtramami.W wyniku otrzymacz skręcony gnieciony rulon płótna, na którym nie wygodnie rysować, a po malowaniu jest potrzebne wykonanie indywidualnego blejtramu. Oszczędzanie na takich kompletach doprowadzi w przyszłości do dodatkowych nakładów.


 
6) Jakość farb i ich właściwy dobór w dużej mierze określa rezultat końcowy gotowej pracy.We wszystkich obrazach po numerach PICASSO znajdziecie Państwo komplet wysokiej jakości, bezpiecznych i ekologicznie czystych farb akrylowych nieszkodliwych dla zdrowia.
Farby są rozlane do indywidualnych słoiczków, każdy z których posiada swój numer.Wszystkie słoiczki są zapakowane w specjalne opakowanie próżniowe, dzięki któremu zachowują swoje właściwości przez wiele lat. Liczba kolorów i odcieni farb zależy od rozmiaru i złożoności obrazu i może osiągać 50 różnych kolorów.
Komplety obrazów PICASSO Premium kompletują się unikatowymi farbami rozlanymi do hermetycznych tubek, co pozwala pozostawać im przez dłuższy czas "świeżymi" i nasyconymi.
Wszystkie farby w kompletach PICASSO są dobrane w taki sposób, że nie wymagają mieszania i od razu gotowe do naniesienia. Nie musisz tracić czas na otrzymanie potrzebnego koloru, odcienia, mieszając farby ze sobą nawzajem – o tym zawczasu zatroszczył się producent. A to znaczy, że stworzyć swoje arcydzieło można szybko, prosto i z gwarantowanym wynikiem. 
7) Obrazy średniego i dużego rozmiaru (20 * 40 i większe) są dodatkowo skompletowane powtórnym schematem graficznym obrazu, który można sprawdzić w procesie pracy. Jeżeli obraz nie skompletowany takim schematem, można go zrobić samodzielnie najpierw fotografując nie ozdobione płótno obrazu i drukując go.
8) Prosta instrukcja w języku polskim jest rozmieszczona na odwrotnej stronie pudełka. Po przeczytaniu możecie Pańśtwo stworzyć arcydzieło szybko i prosto
9) Specyficzne obrazy po numerach (na przykład, obraz-zegar, luminescencyjny (świecący się) obraz i analogiczne) dodatkowo kompletują się odpowiednimi elementami (mechanizmem zegarowym, świecącymi się farbami i innymi), w celu nadania obrazowi zakończonego wyglądu.
 
 
 
 
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
Zaloguj się i napisz opinię