Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Gobelin w ramie 100x72  gobeliny
Gobelin w ramie 100x72
Kod: 5253
0
199.00
Kod: 5253

Gobelin w ramie 100x72

(G001)
0
Charakterystyki
GTIN
2000000000619
Szczegółowe charakterystyki
KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Jesteś miłośnikiem tradycyjnej sztuki? A może szukasz prezentu dla takiej osoby? Jeśli lubisz niecodzienne rozwiązania, powinieneś sprawdzić naszą ofertę. Gobeliny z motywami religijnymi od lat wybierane są jako ozdoby do pomieszczeń przez wiele osób. Mają charakter uniwersalny. Z jednej strony mogą służyć jako tradycyjny dekor, przypominający o ważnych wartościach, z drugiej zaś są chętnie wykorzystywane w nowoczesnych wnętrzach, łączących młodą sztukę z tradycyjnymi formami. Proponowany gobelin w ramie 100x72 (oraz wszystkie inne) wytwarzane są najnowszymi technikami tkackimi. Dzięki temu zachowują swoją doskonałą formę przez lata. Mogą stać się również rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Gobelin w ramie 100x72 z motywami religijnymi

Oferowany gobelin w ramie 100x72 przedstawia ostatnią wieczerzę. Jest to motyw często wykorzystywany w sztuce w różnych formach. Na obrazie Chrystus rozdaje hostię swoim apostołom. Obraz jest bardzo rzeczywisty, zachowane są z najlepszą wyrazistością wszelkie detale - cynowe naczynia, szaty, mimika apostołów. Centralnym punktem jest Jezus. Na obrazie widać piękne barwy szat apostołów, mieniące się kolorami na szarym tle. Wyraźna jest również biała hostia. Każda twarz jest naturalna, wyraża pewne emocje. Na obrazie, wbrew pozorom, wiele się dzieje, jest mnóstwo szczegółów. Można więc wpatrywać się w tę scenę i za każdym razem dostrzegać inny detal.

Gobelin ścienny w ramie 100x72 – gdzie warto go umieścić?

Ten gobelin w ramie 100x72 stwarza wrażenie niezwykle tradycyjnego obrazu. Wydawać więc się może, że będzie pasować tylko do tradycyjnych pomieszczeń, jednak doskonale odnajdzie się również w nowoczesnych. Znakomity zarówno do domowych salonów, jak i biur. Może okazać się świetnym prezentem dla osoby żyjącej wedle religijnych wartości. Z drugiej jednak strony w ostatnim czasie motywy religijne wykorzystywane są również często w nowoczesnych przestrzeniach. Jeśli Twój salon jest jasny, nudny, bo utrzymany w jednej kolorystyce, obraz z tym motywem może nadać mu zupełnie innego charakteru. Pięknie będzie się również prezentować w jadalni. Z racji, że ma dość dużą ramę, można go zawiesić nad większym, prostokątnym stołem jadalnym.

Ten produkt jest produktem gotowym i nie wymaga malowania.

 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ