Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.

Nasze atuty

Przyczyny dla których Państwo warto wybrać iPicasso.

NASZE ATUTY

Istnieje wielu producentów obrazów do malowania po numerach oraz jeszcze więcej sprzedawców, u których można je kupić.

Internet pełen jest wszelkiego rodzaju ofert sprzedaży tysięcy obrazów. Trudno zatem wybrać zaufanego sprzedawcę, co sprowadza do zadawania sobie pytań:

  • Jak nie popełnić błędu przy zakupie?
  • Jaki obraz i jaką markę wybrać? Jaka jest między nimi różnica?
  • Jak wybrać dokładnie taki produkt, który najlepiej spełni oczekiwania i nie rozczaruje?
  • Jak wybrać sprzedawcę, u którego można bezpiecznie kupić towar?

 

Nie jest przyjemnie, gdy skończona praca nad obrazem, finalnie, nie zachwyca rezultatem tak jak miała zachwycać, zatem, jak nie popełnić błędu przy zakupie? Warto kupować obrazy u zaufanych sprzedawców, nasza marka od 10 lat istnieje na rynku, w tym 6 lat na rynku Polskim.

Kupując obrazy w niesprawdzonych miejscach, zwłaszcza w chińskich sklepach internetowych, trzeba przygotować się na to, że zestaw możę zawierać stare, wyschnięte farby, uszkodzone,  syntetyczne płótna, które źle przyjmują farbę, przez co występuje trudność w jej nakładaniu. U nas zawsze dostaniesz płótno naturalne. Oferty często nie są opisane, czasem trudno jest wywnioskować czy płótno naciągnięte jest na ramę czy nie, co sprawia, że po odbiorze paczki można się dopiero dowiedzieć co tak naprawdę zostało zamówione.

Warto zatem wybrać odpowiedniego, profesjonalnego sprzedawcę, który potrafi odpowiedzieć na wszystkie istniejące pytania na ten temat i może zagwarantować szeroką gamę produktów, jakość, rozsądne ceny i zadowolenie z zakupionego towaru.

 

Zalety sklepu internetowego iPicasso.pl

                                                                                               

1) Specjalizacja

Wąska specjalizacja pozwala nam na profesjonalny angaż, na rozwój oraz na trwałe podążanie za trendami. Takie podejście, a także ciągłe badanie zapotrzebowania umożliwiają nam dostarczenie na rynek najbardziej optymalnego i ciekawego asortymentu, który zawsze jest dostępny oraz posiada dobrą cenę, niezależnie od pory roku.

2) Staranny wybór producenta

Pracujemy wyłącznie z producentami, którzy tworzą sprawdzone, wysokiej jakości produkty. Na rynku światowym istnieje ogromna liczba producentów i jeszcze więcej marek, ponadto pod różnymi markami może kryć się ten sam producent. Inaczej mówiąc, płaci się za marketing, a nie za jakość obrazów. Wśród marek dostępnych na rynku istnieje wiele posiadających wątpliwej jakości towar, co znaczy, że płótna bywają syntetyczne mogą mieć słabo nadrukowane kontur czy niską jakość farb.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
Zawsze staramy się znaleźć równowagę pomiędzy ceną i jakością. Zanim zaczniemy współpracę z konkretnym producentem, dokładnie go badamy. Zwiedzanie fabryk i zapoznanie się z procesem produkcyjnym stanowią integralną część badania. Znając producenta, poznajemy również tworzony produkt, co zawsze decyduje o jego jakości i zgodności z opisem.

3) Gwarancja jakości na wszystkie produkty

Kupując towar u nas, mogą Państwo być pewni swojego wyboru. Zapewniamy gwarancje na cały asortyment. Oznacza to, że nie otrzymają Państwo obrazów z wyschniętymi farbami czy o niskiej jakości. Gotowy obraz będzie maksymalnie odpowiadać podanemu wzorowi, wszystkie zestawy są zawsze pełne, a płótna są zawsze z naturalnego materiału.

Jeżeli z zestawem będzie coś nie tak, natychmiast rozwiążemy wszelkie problemy związane ze zwrotem towaru oraz zwrotem pieniędzy.

4) Bezpośrednie dostawy towarów z fabryki producenta

Zajmujemy się importerem obrazów. Oznacza to, że wszystkie dostawy towarów są dokonywane bezpośrednio z fabryki producenta do naszego magazynu. Nie transportujemy towaru przez pośredników i mamy bezpośredni kontakt z zakładem, co pozwala kontrolować jakość, gwarantować akceptowalne ceny i szybko dostarczać towary do Klienta.

5) Uczciwe ceny

Gwarantujemy uczciwe ceny i najlepszy stosunek ceny do jakości.

Polityka cenowa – jest jednym z najważniejszych dla nas tematów, staramy się zrobić wszystko, żeby zaoferować uczciwe i rozsądne ceny. Nie wchodzimy w zmowę cenową, nie koncentrujemy się na cenach konkurentów, nie mamy żadnych zobowiązań wobec partnerów i sieci handlowych dla sztucznego utrzymania poziomu ceny. Wszystkie towary kosztują dokładnie tyle, ile muszą kosztować jakościowe, certyfikowane towary, które są legalnie i oficjalnie dostarczane do kraju z wszelkimi podatkami i opłatami.

6) Regularna aktualizacja asortymentu i ostatnie nowości

Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i specjalizacja umożliwiają nam dostarczanie najbardziej interesujących i istotnych z naszego punktu widzenia produktów. Nie wszystkie  produkty trafiają do naszego sklepu, jedynie te najlepsze. Starannie monitorujemy rynek towarów sztuki pod kątem jakościowych, popularnych i ciekawych nowości.

7) Zawsze „świeży” towar! Zawsze właściwe przechowywanie!

Obrazy nie są warzywami, ale podobnie jak te ostatnie wymagają specjalnych warunków przechowywania i mają swoje terminy przydatności. Jakość farb pogarsza się z czasem. Im dłużej towar jest przechowywany w magazynie, tym gorsze stają się farby: twardnieją i tracą swoje właściwości. Ponadto taki towar powinien być przechowywany w ciepłych magazynach bez bezpośredniego światła słonecznego.

Jak sprawdzić termin wyprodukowania farb i zestawu? Praktycznie w żaden sposób, dlatego kupując towar z punktów sprzedaży na ulicy, w niesprawdzonych sklepach internetowych lub od nieznanych dostawców, trzeba być przygotowanym na ewentualność popsutych części zestawu, jest to wynikiem przechowywania w złych warunkach, to znaczy ciągła zmiana temperatury (zimny magazyn) oraz znaczne przekraczanie terminów wdrożenia.

Ze względu na dużą sprzedaż i regularną aktualizację obrazów, gwarantujemy jakość farb i „świeżość” obrazów. Wszystkie obrazy są produkowane w fabrykach według naszych indywidualnych zamówień i są natychmiast nam przekazywane bez magazynowania. Tylko nasze zestawy mają nadrukowany fabrycznie termin wyprodukowania, dzięki czemu informacja o dacie produkcji jest zawsze dostępna dla naszych klientów.