Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.

Nasze atuty

Przyczyny dla których Państwo nas wybierają

Na świecie istnieje wiele producentów obrazów po numerach oraz jeszcze więcej sprzedawców, u których można je kupić. Internet pełen jest wszelkiego rodzaju reklam na temat sprzedaży tysięcy obrazów od tysięcy sprzedawców, nieprzygotowany człowiek zaczyna mieć wiele pytań z tego powodu:

  • Jak nie popełnić błędu przy zakupie?
  • Jaki obraz i jakiej marki wybrać? I jaka jest między nimi różnica?
  • Czy można narysować obraz, który oferuje sprzedawca?
  • Jak wybrać dokładnie to, co najlepiej spełni Państwa oczekiwania i nie rozczaruje?
  • Jak wybrać sprzedawcę, u którego można bezpiecznie kupić towar?

Zgodzą się Państwo z nami, że kiedy zaczynasz malować obraz i nie jesteś zadowolony z finalnego rezultatu -  nie jest zbyt przyjemne. 

A czasem można nawet nie mieć możliwości zacząć malować: kupując obraz w niesprawdzonych miejscach, zwłaszcza w chińskich sklepach internetowych, trzeba być przygotowanym do tego, że zestaw możę zawierać stare, wyschłe farby, uszkodzone  syntetyczne płótna, na które farba źle się  nakłada, zamiast naturalnego płótna. Takie zestawy często są bez drewnianych ram: kolorować taki obraz jest bardzo niewygodnie, a po zakończeniu procesu malowania dodatkowo trzeba będzie zakupić ramę i zamieścić na niej płótno.

I co robi w tej sytuacji ?

Odpowiedź na wszystkie te pytania i wątpliwości może być tylko jedna i bardzo prosta: wybrać odpowiedniego profesjonalnego sprzedawcę, który potrafi rozwiązać wszystkie istniejące pytania na ten temat i może zagwarantować szeroką gamę produktów, jakość, rozsądne ceny i zadowolenie z zakupionego towaru.

Czy jesteśmy tak niezawodnym partnerem i sprzedawcą?

Zapraszamy do przeczytania naszych zalet i samodzielnego zdecydowania.

Zalety sklepu internetowego iPicasso.pl

1) Specjalizacja

Wąska specjalizacja pozwala profesjonalnie angażować się w wybrany kierunek, rozwijając go oraz być w trendzie ostatnich wydarzeń i nowości. Takie podejście, a także ciągłe badanie zapotrzebowania i dobre relacje z nabywcą końcowym umożliwia dostarczenie na rynek najbardziej optymalnego asortymentu  jakościowego i ciekawego towaru, który zawsze jest dostępny niezależnie od pory roku i w dobrej cenie.

2) Staranny wybór producenta

Pracujemy wyłącznie z producentami wysokiej jakości i sprawdzonymi od lat. Na rynku światowym istnieje ogromna liczba producentów i jeszcze więcej marek. Ponadto pod różnymi markami może być ten sam producent. Inaczej mówiąc, płacą Państwo za marketing, co nie wpływa na jakość obrazów. Wśród marek reprezentowanych na rynku istnieje wiele marek wątpliwej jakości: obrazy mają słabe kontury, niewystarczające opracowanie, niską jakość farby, syntetyczne płótna itp. Istnieją też doskonałe, ale bardzo przereklamowane marki.

Zawsze staramy się znaleść równowagę pomiędzy ceną i jakością. Zanim zaczniemy współpracę z konkretnym producentem dokładnie go badamy. Zwiedzanie fabryk i zapoznanie się z procesem produkcyjnym stanowią integralną część badania.

Ale takie dokładne przebadanie jest tego warte: płacą Państwo tylko za jakość bez przepłacania za marketing.   

3) Gwarancja jakości na wszystkie produkty

Wydaje się, że w tej kwestii nie może być pytań? Ale jednak są. W zestawach obrazów po numerach o wątpliwej jakości mogą być różnego rodzaju «niespodzianki»: luźne płótno; krzywa rama drewniana lub jej brak w zestawie; wyschnięte farby; zły rysunek szablonu; farby mogą źle nakładać się na płótno; gotowy rysunek może nie odpowiadać podanemu wizerunku na pudełku itd.

Kupując towar od nas, mogą Państwo być pewni swojego wyboru. Zapewniamy gwarancje na cały zakres asortymentu. Oznacza to, że nie otrzymają Państwo obrazów z wyschniętymi farbami lub o niskiej jakości; gotowy obraz będzie maksymalnie odpowiadać podanemu wizerunku; wszystkie zestawy są w pełnej maksymalnej zawartości, a płótna z naturalnego materiału są już zamieszczone na drewnianych ramach.

Jeżeli z zestawem będzie coś nie tak, natychmiast rozwiążemy wszelkie pytania związane ze zwrotem/wymianą towaru lub zwrotem pieniędzy.

4) Bezpośrednie dostawy towarów z fabryki producenta

Jesteśmy importerem obrazów po numerach. Oznacza to, że wszystkie dostawy towarów są dokonywane bezpośrednio z fabryki producenta. Nie transportujemy towar przez pośredników i mamy bezpośredni kontakt z zakładem, co pozwala kontrolować jakość, gwarantować akceptowalne ceny i szybko dostarczać towary nabywcowi końcowemu.

5) Uczciwe ceny

Gwarantujemy uczciwe ceny i najlepszy stosunek «cena - jakość».

Polityka cenowa – jest najważniejszym pytaniem dla nas i staramy się zrobić wszystko, żeby zaoferować uczciwe i rozsądne ceny na towar dla Klienta. Nie wchodzimy w zmowę cenową, nie koncentrujemy się na cenach konkurentów, nie mamy żadnych zobowiązań wobec partnerów i sieci handlowych po sztucznym utrzymaniu poziomu ceny. Wszystkie towary kosztują dokładnie tyle, ile muszą kosztować jakościowe, certyfikowane towary, które są legalnie i oficjalnie dostarczane do kraju z wszelkimi podatkami i opłatami.

6) Regularna aktualizacja asortymentu i ostatnie nowości

Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i specjalizacja umożliwiają nam dostarczanie najbardziej interesujące i istotne z naszego punktu widzenia produkty. Nie wszystkie  produkty trafiają do naszego sklepu – tylko najlepsze. Starannie moniturujemy i stale badamy rynek towarów sztuki pod kątem jakościowych, popularnych i ciekawych nowości.

7) Zawsze «świeży» towar! Zawsze właściwe przechowywanie!

Obrazy po numerach – nie są warzywami, ale podobnie jak te ostatnie wymagają specjalnych warunków przechowywania i mają swoje terminy realizacji. Jakość farb pogarsza się z czasem. Im dłużej towar jest przechowywany w magazynie, tym gorsze stają się farby: twardnieją i tracą wszystkie swoje właściwości. Ponadto taki towar powinien być przechowywany w ciepłych magazynach bez bezpośredniego światła słonecznego .

Jak sprawdzić termin wyprodukowania farb i zastawu? Praktycznie w żaden sposób, mianowicie dlatego kupując towar z punktów sprzedaży na ulicy w niesprawdzonych sklepach internetowych lub od niezbadanych dostawców, trzeba być przygotowanym do wyschłych, starych i spienionych farb, co jest wynikiem przechowywania w warunkach ciągłej zmiany temperatury (na przykład, zimny magazyn), jak również znaczne przekraczanie terminów regulacyjnych dla wdrożenia.

Ze względu na wysoką sprzedaż i regularną aktualizację obrazów, gwarantujemy jakość farb i «świeżość» obrazów. Wszystkie obrazy są produkowane na fabrykach według naszych indywidualnych zamówień i są natychmiast nam przekazywane bez magazynowania na fabryce. Tylko nasze zestawy mają nadrukowany sposobem fabrycznym termin wyprodukowania i Państwo zawsze mogą zobaczyć rzeczywistą datę wyprodukowania.