Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Cena,
Czas wykonania(godzin)
2
3
Trudność ( od 1 do 5)
Dostępność
Towarów: 6

Maski 3D na twarz z papieru

Szablony Paperraz dają możliwość tworzenia artystycznych masek 3D z papieru oraz kartonu na wiele okazji - od karnawału po urodziny i bale przebierańców.

Filtr
Maska Wilk (czarna)
Papercraft 3D modele
Papierowa maska wilka czarna Zawsze marzyłeś o tym, by poczuć się jak przywódca stada? Cenisz sobie wolność i niezależność, lubisz chodzić własnymi ścieżkami? Nasza papierowa maska wilka została przygotowana z myślą właśnie o Tobie! Załóż ją na imprezę, bal przebierańców lub na urodziny, by w..
75.00
Dostępne
0
0
1
Kod: 5339
Maska Cat (złota)
Papercraft 3D modele
Maska kota z papieru DIY Własnoręczne tworzenie maski to kreatywne zajęcie i bardzo relaksujące. Maskę wykorzystasz jako rekwizyt do sesji zdjęciowej lub element dekoracyjny wnętrza. Jesteś miłośnikiem kotów? Prezentujemy maskę kota na twarz w kolorze złotym. Zrobisz ją samodzielnie z wysokogatun..
49.00
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5345
Maska Panda
Papercraft 3D modele
Maska pandy; stwórz samodzielnie oryginalne przebranie Panda z papieru to efektowna maska do samodzielnego wykonania, dostępna na iPicasso.pl. Modele 3D mogą być nie tylko fascynującym hobby, podczas którego możesz się zrelaksować i konstruktywnie spędzić czas, ale przy okazji, możesz stworzy..
65.00
Niedostępny
0
0
8
Kod: 5342
Maska Zając (różowa)
Papercraft 3D modele
Zając z papieru Nasz papierowy zajączek to unikatowa i nowatorska maska, model 3D do manualnego złożenia. Idealny prezent na urodziny, walentynki lub dzień kobiet, dla naszej wybranki serca, przyjaciółki lub innej bliskiej naszemu sercu osoby. Papierowy zajączek sprawdzi się jako kreatywny pr..
65.00
Niedostępny
0
0
1
Kod: 5344
Maska Cat (czarna)
Papercraft 3D modele
Maska kota z papieru DIY na twarz Uwielbiasz koty? Sklejanie modeli sprawia Ci ogromną przyjemność? Lubisz zrelaksować się, tworząc samodzielnie dekorację na twarz? W naszym sklepie internetowym iPicasso znajdziesz fantastyczną maskę kota z papieru w kolorze czarnym. Trójwymiarowa dekoracja p..
49.00
Niedostępny
0
0
1
Kod: 5346
Maska Zając (czarna)
Papercraft 3D modele
Czarna maska zając z papieru Awangardowy, czarny zając z tektury - pozornie zwykły zajączek, utożsamiany z miłym i przyjacielskim zwierzakiem, pupilem uwielbianym przez najmłodszych, został tu pomalowany na czarno, nadając projektowi zupełnie nowy, nieco surrealistyczny wydźwięk. Zupełnie cie..
65.00
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5343

Maski papierowe - czy wiesz, skąd się wzięły?

Maski znane były już w starożytnych teatrach greckich - służyły aktorom do zakrywania twarzy i lepszego wczuwania się w odgrywaną rolę. Inny rodzaj masek to te karnawałowe, które wywodzą się z Wenecji - podczas karnawału nosili je wszyscy - biedni i bogaci. Dzięki zakryciu twarzy nie można było rozpoznać, kto skrywa się za maską. W ten sposób wszyscy bawili się ze wszystkimi - bez podziału na szlachtę i mieszczan. Maski weneckie uchodzą więc za symbol równości, dobrej zabawy i anonimowości. W średniowieczu damy dworu i księżniczki na dostojnych balach chętnie zakrywały twarze pod eleganckimi maskami, by nadać zabawie odrobinę pikanterii i roztoczyć wokół siebie tajemniczą aurę. Maski przetrwały do dziś i pełnią dokładnie tę samą rolę - dzięki nim można wczuwać się w przeróżne role, świetnie się bawić i zgadywać prawdziwą tożsamość przebranych gości.

Jakie maski kartonowe staną się Twoimi ulubionymi?

Maski kartonowe mogą mieć przeróżne kolory, wzory, wielkości, mocowania. Wśród dzieci najchętniej wybierane są modele ze zwierzęcymi pyszczkami, twarzami superbohaterów lub olbrzymie, kartonowe okulary. W sklepach papierniczych znajdziecie gotowe produkty, które od razu założycie i ruszycie w wir zabawy. Z pewnością jest to wygodne rozwiązanie, ale pomyśl, o ile większą frajdę sprawi Ci samodzielne wykonanie maski z papieru? Gotową maskę możesz ozdobić brokatem, nakleić na nią różne śmieszne elementy, choć w ten sposób nie wyróżnisz się wśród innych uczestników zabawy w takim stopniu jak w unikatowych egzemplarzach Paperraz, które wykonasz sam. A nic tak nie psuje dziecięcej zabawy, jak dwie księżniczki czy dwóch Spidermanów na tym samym przyjęciu! Wykonaj z synem trójwymiarową maskę Dartha Vadera - moc będzie z nim przez cały wieczór. Z córką możesz zrobić złotą maskę Kocicy 3D.

Maski z papieru szablony - wytnij, złóż, sklej i baw się!

Nieważne, ile masz lat - żyłkę modelarza mają wszyscy. Samodzielnie wykonany przedmiot cieszy i małych, i dużych. Dziś możesz tworzyć nawet trójwymiarowe modele bez wykonywania skomplikowanych pomiarów i obliczeń. Maski 3D z papieru są kolorowe, atrakcyjne i z pewnością przyciągają uwagę. Potrzebujesz tylko wyciąć swoją maskę z szablonu, złożyć ją zgodnie z instrukcją, skleić i gotowe! Ryzyko, że ktoś ukrył twarz za tym samym modelem, jest bardzo małe.

Maski na twarz z papieru - która jest z Twojej bajki?

Trójwymiarowe maski z twarzami postaci z bajek będą świetnym wyborem na bal przebierańców/ Impreza tematyczna w klimacie Gwiezdnych Wojen - w iPicasso znajdziesz wzory, z których zrobisz hełmy rycerzy Ciemnej i Jasnej Strony Mocy. Darth Vader, Szturmowiec i Mistrz Joda 3D maski do zrobienia samodzielnego to gwarancja fantastycznej zabawy i odkrywania galaktyki. Jesteś fanem Disneya? Myszka Minnie i Miki 3D przypadną Ci do gustu. Na przyjęcie zaproś transformersa Optimusa, pandę, zająca i koty. Czeka Was prawdziwa maskarada! Stwórzcie barwny korowód bajkowych postaci, śmiejcie się, tańczcie do woli i zarażajcie entuzjazmem innych. Przygoda z maskami 3D z papieru jest bardzo wciągająca - do kręgu zaproś znajomych. Pamiętajcie, że ogranicza Was tylko wyobraźnia!