Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Cena,
Dostępność
Gobelin w ramie 100cm*72cm
Gobeliny
Jesteś miłośnikiem tradycyjnej sztuki? A może szukasz prezentu dla takiej osoby? Jeśli lubisz niecodzienne rozwiązania, powinieneś sprawdzić naszą ofertę. Gobeliny z motywami religijnymi od lat wybierane są jako ozdoby do pomieszczeń przez wiele osób. Mają charakter uniwersalny. Z jednej strony mo..
199.00
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5253
Gobelin w ramie 45cm*59cm wenge
Gobeliny
Dekorując swój dom, możesz obecnie wybierać spośród niezliczonych wzorów dekoracyjnych. Do każdego rodzaju wnętrz przygotowywane są odrębne motywy odpowiadające danej stylistyce. Jednym z elementów wystroju, który zawsze będzie pasował do każdego wnętrza, bez względu na jego charakter, są właśnie ..
89.00
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5251
Gobelin w ramie 45cm*65cm jasny
Gobeliny
Zastanawiasz się nad nową aranżacją swojego domu? Jesteś zmęczony tym samym, starym wystrojem i chcesz stworzyć coś naprawdę oryginalnego? Mamy na to rozwiązanie. Zapewne gobeliny kojarzą Ci się ze staromodnym obrazem wiszący nad łóżkiem w domu Twoich dziadków. Teraz jednak powracają jako modny i ..
89.00
Dostępne
0
0
0
Kod: 5252
Gobelin w ramie 45cm*59cm wenge
Gobeliny
Dawniej gobeliny były wykorzystywane do dekorowania różnych wnętrz, gdyż taka była ówczesna moda. Okazały się doskonałymi, bardzo trwałymi dziełami sztuki tkanej. Z tego względu przetrwały do dziś, choć w nieco unowocześnionej formie. Dzięki nim można w prosty sposób odmienić charakter monotonneg..
89.00
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5249
Gobelin w ramie 45cm*59cm wenge
Gobeliny
Niektóre przestrzenie mogą stanowić prawdziwe wyzwanie w zakresie dekorowania. Często okazują się zbyt monotonne, jednokolorowe, nudne albo bez wyrazu czy konkretnego stylu. Gobelin może wówczas stać się punktem centralnym pomieszczenia, przyciągając wzrok, nadając koloru i charakteru. Jeśli więc ..
89.00
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5246
Gobelin w ramie 45cm*59cm wenge
Gobeliny
Przez wiele lat różne kultury wykorzystywały gobeliny do dekorowania wnętrz ze względu na to, że są to jedne z trwalszych, małych dzieł sztuki. Współcześnie dzięki nim można w prosty i błyskawiczny sposób odmienić charakter nudnego, monotonnego wnętrza w domu lub biurze. Możesz zawiesić je w każdy..
89.00
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5245
Gobelin w ramie 45cm*59cm wenge
Gobeliny
Nudzi Cię wystrój Twojego wnętrza? Zmień się na chwilę w dekoratora i sprawdź, jak w prosty i szybki sposób możesz odmienić charakter przestrzeni, w której na co dzień funkcjonujesz. Nudne, monotonne ściany możesz ubarwić kolorowym, pięknym gobelinem przedstawiającym dawną część miasta. To przykła..
89.00
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5250
Gobelin w ramie 45cm*59cm jasny
Gobeliny
W jaki sposób stworzyć w danej przestrzeni niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat? Czym zastąpić tradycyjne obrazy lub fotografie? Co pozwoli nam wypełnić dane miejsce w wyjątkowy sposób? Bez wątpienia doskonale w tej roli sprawdzi się gobelin w ramie jasny 45x59 cm, który, jesteśmy przekon..
89.00
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5244
Gobelin w ramie 45cm*65cm jasny
Gobeliny
Odpowiednia ozdoba na ścianie stanowi niezwykle ważny element dekoracyjny każdego pomieszczenia. Jeśli stronisz od klasycznych obrazów czy zdjęć w ramkach, a pragniesz postawić na coś bardziej oryginalnego, niebanalnego, mamy dla Ciebie znakomitą propozycję. Gobelin w ramie jasny 45x65 cm to dosko..
89.00
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5247
Gobelin w ramie 45cm*55cm wenge
Gobeliny
Gobeliny ścienne są nie tylko ozdobą, mogą stać się również inspiracją do refleksji, zachęcić do rozmów, wreszcie ożywić każdą przestrzeń domową czy biurową. Dzięki tym tkanym obrazom realizujemy swoje potrzeby dekoracyjne. Nadajemy ciepłego wyrazu naszym przestrzeniom, w których na co dzień funkc..
89.00
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5248

Gobelin ścienny – niewielkie zmiany, wielka różnica

Twój pokój jest zwykły, szary i nieciekawy? A może na ścianie widoczna jest jakaś wada, którą chcesz zamaskować? Pięknie tkany gobelin w prosty sposób odmieni wystrój całego wnętrza. Gobeliny ścienne możesz zawiesić nad sofą. W ten sposób bardzo dobrze wyeksponujesz obraz i sprawisz, że nastrój w pokoju stanie się naprawdę przytulny. A może masz w domu kominek? Bez towarzystwa dodatków może być nieco nudny. Możesz sprawić, że zostanie w pomieszczeniu punktem centralnym, wieszając nad nim gobelin w ramie. Kolorowa tkanina przedstawiająca piękne krajobrazy przyciągnie wzrok każdego natychmiast po wejściu do salonu.

Nadaj wnętrzom wyjątkowej atmosfery dzięki gobelinom

W ostatnim czasie modne są jasne wystroje wnętrz utrzymane w kolorystyce bieli, beżu i delikatnych szarości. Dziś także wiele osób wybiera meble w neutralnych odcieniach śmietany, piasku, brązu lub czerni. To jednak sprawia, że wnętrze staje się bez wyrazu. Gobelin może je odmienić. Pięknie tkany, wielokolorowy obraz stanie się punktem centralnym w takim pomieszczeniu. Możesz go także wyeksponować w kuchni, w której przyjaciołom i rodzinie zawsze rozmawia się najlepiej, a ten czas możesz jeszcze bardziej umilić. Warto zawiesić go na ścianie nad stołem jadalnym. Jeśli chcesz czuć się w swojej sypialni nadzwyczaj wyjątkowo, zadbaj o nastrój. Wybierz gobelin ścienny przedstawiający spokojne krajobrazy lub piękne, bujne kwiaty.

Gobeliny – maskowanie różnych wad

Masz problem z plamą na ścianie, ale nie chcesz zaczynać męczącego i kosztownego remontu? Znamy lepszy sposób, aby szybko zamaskować tego typu niedoskonałości. Na ratunek przychodzą gobeliny! Możesz nimi zakryć wiele wad w domu i nikt nawet nie będzie podejrzewał, że za pięknym kawałkiem tkaniny kryje się jakaś niedoskonałość. Nasze gobeliny oprawiane są w solidne ramy, wystarczy więc, że użyjesz małego wkrętu i zawiesisz na ścianie piękny krajobraz. Przyjęło się jednak zawieszać je przeważnie w formie obrazu, jednak mimo to możesz je wykorzystać również w inny sposób. Jeśli masz stół, który wymaga renowacji, możesz użyć gobelinu jako obrusu. Podobnie, jeśli masz uszkodzoną sofę i widoczne na niej zadrapania – zakryj je gobelinem. Użyj go jako narzutki na uszkodzone meble.

Nasze gobeliny

Jak więc widzisz, zastosowanie gobelinów zmieniło się w ciągu ostatnich lat. Nie są to już starodawne obrazy, ale naprawdę piękne tkaniny, które możesz wykorzystywać bez względu na styl wnętrza w swoim domu. Możesz nawet dodać każdemu pomieszczeniu kolorów, ożywić je. Nasze gobeliny na ścianę przedstawiają piękne krajobrazy, zwierzęta, naturalne widoki, przestrzenie miejskie, a także motywy biblijne. Wytwarzane są w nowoczesnej fabryce. Tkamy je na specjalnie do tego celu przeznaczonych krosnach. Ta technologia produkcji pozwala nam oddać wszystkie, nawet najmniejsze, szczegóły i kolor oryginalnej nici. Płótno w każdym gobelinie jest przymocowane do solidnej podstawy. Oprawione w piękną ramę bagietki staje się gotowym do zawieszenia elementem dekoracyjnym.