Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.

O nas

Krótka informacja o nas - iPicasso.pl

Jesteśmy wyspecjalizowanym sklepem internetowym, zajmujemy się sprzedażą obrazów do malowania po numerach oraz mozaiki diamentowej.

W naszych ofertach znajdą Państwo różnorodne obrazy do samodzielnego stworzenia o różnej wielkości i złożoności, o różnych tematach czy od różnych, znanych i lubianych artystów.

Sklep internetowy iPicasso.pl korzystnie wyróżnia się na tle innych sklepów i posiada szereg zalet, o których możesz przeczytać tutaj.

Nasi Klienci mogą (i robią to chętnie!) dodać opinie do wymalowanych obrazów, zamieszczając wraz z tekstem zdjęcia swojego dzieła. Wiele naszych produktów posiada przykłady gotowych obrazów wymalowanych przez naszych Klientów, które można obejrzeć w katalogu na naszej stronie internetowej. Gotowe prace pomogą szybciej zdecydować się i dokonać właściwego wyboru.

Kolorowanki po numerach są wspaniałym prezentem dla każdego niezależnie od wieku oraz płci. Jest to nie tylko świetny zakup oraz wspaniały prezent dla dzieci i dorosłych, ale także interesujące hobby, które pozwoli ciekawie spędzić wolny czas, przynosząc wiele wrażeń i pozytywnych emocji.

 

Obrazy po numerach zdobyły uznanie na całym świecie, przynosząc przyjemność ludziom w każdym wieku – spróbuj i przekonaj się sam!

 

Zakup obrazów po numerach od IPicasso jest prosty, zajmujemy się sprzedażą detaliczną obrazów od 10 lat, dzięki czemu, po latach praktyki, wykonujemy swój zawód z należytym zaangażowaniem i powagą.

Zarząd firmy posiada międzynarodowe doświadczenie w prowadzeniu działalności na rynkach WNP, USA, Anglii i Chin. Mamy bezpośredni kontakt ze sprawdzonymi producentami, a dostawy towarów sprowadzane są bezpośrednio z fabryk.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z obrazami po numerach na różnych rynkach europejskich i znajomość asortymentu pozwala nam oferować najlepsze ceny i najciekawsze wzory.

Za pomocą naszej strony internetowej mogą Państwo bez problemu, szybko i łatwo, wybrać obraz, który spodoba się najbardziej, i zamówić z szybką dostawę oraz zapłacić za towar w dogodny dla Państwa sposób.

Zamówienia przez witrynę koszyka są przeprowadzane przez całą dobę, a dostawa towarów odbywa się 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku.

Pracujemy dla Państwa i dążymy do osiągnięcia głównego celu – satysfakcja każdego Klienta!

Wystarczy, że Państwo wybiorą i zamówią towar, a my dołożymy wszelkich starań, żeby zakupione towary dostarczyły tylko pozytywne emocje i radość.

 

Życzymy przyjemnych i udanych zakupów!

Zespół IPICASSO Sp. z o.o.