Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.

O nas

Krótko o nas

iPicasso.pl – jest wyspecjalizowanym sklepem internetowym obrazów po numerach najwyższej jakości.

W naszym katalogu znajdą Państwo różnorodne obrazy po numerach o różnej wielkości, tematach, różnych artystów i złożoności.

Sklep internetowy iPicasso.pl korzystnie wyróżnia się na tle innych sklepów i posiada szereg zalet, o których jest napisane tutaj.

Wiele produktów zawiera recenzje i przykłady rzeczywistych gotowych obrazów wysyłanych przez naszych Klientów, które można obejrzeć w katalogu na naszej stronie internetowej. Prawdziwe recenzje i gotowe prace pomogą szybko zdecydować się i dokonać właściwego wyboru.

Kolorowanki po numerach są wspaniałym prezentem dla każdego niezależnie od wieku oraz płci. Jest to nie tylko świetny zakup oraz wspaniały prezent dla dzieci i dorosłych, ale także interesujące hobby, które pozwoli ciekawie i fascynująco spędzić wolny czas, przynosząc wiele wrażeń i pozytywnych emocji.

Obrazy po numerach zdobyły uznanie na całym świecie, przynosząc przyjemność ludziom w każdym wieku – spróbuj i przekonaj się sam!

Zakup obrazów po numerach w Polsce jest prosty, ponieważ sprzedaż detaliczna jakościowych kolorawanek po numerach to nasz zawód!

Specjaliści firmy mają międzynarodowe doświadczenie w prowadzeniu działalności na rynkach WNP, USA, Anglii i Chin. Mamy bezpośredni kontakt z sprawdzonymi producentami, a dostawa odbywa się bezpośrednio z fabryk.

Wieloletnie doświadczenie pracy z obrazami po numerach na różnych rynkach europejskich i znajomość asortymentu pozwala nam oferować najlepsze ceny i najciekawsze tematy obrazów.

Za pomocą naszej strony internetowej mogą Państwo bez problemów szybko i łatwo wybrać obraz, który spodobał się najbardziej, i zamówić szybką dostawę oraz zapłacić za towar w dogodny dla Państwa sposób.

Zamówienia przez witrynę koszyka są przeprowadzane przez całą dobę, a dostawa towarów odbywa się 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku.

Pracujemy dla Państwa i dążymy do osiągnięcia głównego celu – satysfakcja każdego Klienta!

Wystarczy, że Państwo wybiorą i zamówią towar, a my dołożymy wszelkich starań, żeby zakupione towary dostarczyły tylko pozytywne emocje i radość.

Życzymy przyjemnych i udanych zakupów!

Zespół IPICASSO Sp. z o.o.