Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.

Formy płatności

Sposoby, zasady i warunki (kolejność) zapłaty za zamówienia w sklepie internetowym iPicasso.pl

Płatność internetowa Online 

Płatności Internetowe to wygodny i bezpieczny sposób zapłaty za zamówienie, który udostępnia System płatności internetowych online za pośrednictwem serwisu Przelewy 24. Serwis Przelewy 24 dostarcza najszerszy wybór metod płatności dostępnych na rynku.

Dzięki tej metodzie, płatność zostaje natychmiast potwierdzona, a towar zostaje wysłany szybciej.

Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaną Państwo przekierowani do systemu Przelewy24.pl.

Po przekierowaniu na stronę systemu płatności „Przelewy24”, w celu dokonania zapłaty, Klient powinien postępować zgodnie z przewidzianą na stronie „Przelewy24” procedurą, w ramach której zapłacić za zamówienie można używając następujących metod:

  • Szybki przelew bankowy online

Przelewy bankowe stanowią 80-90% płatności online realizowanych w polskim e-commerce.

Po wybraniu banku z listy (Inteligo, mBank, BZ WBK, Bank BPH, Bank ING, KredytBank, InvestBank, Lukas Bank, Pekao S.A., Bank BGŻ, Bank Millenium, PKO BP, MultiBank, BOŚ, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Fortis Bank, Bank SGB, Euro Bank, Raiffeisen Bank, Bank Pocztowy, GetIn Bank, Alior Bank, Polbank, Volkswagen Bank), trzeba zalogować się na stronie banku i potwierdzić płatność – nie trzeba wprowadzać niczego innego, wszystkie dane są wstawiane automatycznie

  • Kartą płatniczą (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro)

Płatność kartą realizowana jest natychmiast, a wszystkie dane Klienta są zastrzeżone!

Platforma Przelewy24, spełnia rygorystyczne wymogi standardu PCI DSS LEVEL 1,              

  • BLIK - Polski system płatności mobilnych.

Użytkownik smartfona połączonego z Internetem generuje za pośrednictwem swojej bankowości internetowej specjalny kod BLIK. Następnie wprowadza kod w polu płatności BLIK na stronie internetowej, a na samym końcu autoryzuje transakcję w aplikacji mobilnej swojego banku. 

Kolejność płatności: 

Po zarejestrowaniu zamówienia, trzeba zapłacić za zakup online, naciskając przycisk „POTWIERDŹ ZAMÓWIENIE”,  następnie nastąpi przekierowanie ca stronę bezpiecznego wykonania płatności Przelewy24.pl. W kolejnym kroku trzeba wybrać wymaganą metodę płatności i postępować zgodnie z instrukcjami systemu.

Termin płatności: nie później niż 3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia.

UWAGA: w przypadku naruszenia terminów, warunków i kolejności opłaty zamówienia zgodnie z powyższą informacją Sprzedawca anuluje zamówienie Klienta i rozwiąże z nim umowę sprzedaży.

 

Gotówka przy odbiorze

Wybierając tę metodę płatności (płatność za pobraniem), Klient płaci za zamówienie w sklepie internetowym w momencie otrzymania: rozliczenie odbywa się z kurierem, który dostarcza zamówienie.

Kolejność płatności: Płatność za zamówienie jest możliwa tylko gotówką. Waluta płatności – polski złoty. Jeżeli przesyłka zakłada zapłatę przy odbiorze, Klient powinien przygotować gotówkę bez reszty, która dokładnie odpowiada kwocie zamówienia. Jeżeli Klient nie ma wymaganej kwoty bez reszty, transakcja może nie nastąpić z powodu braku możliwości wydania reszty (kurier nie jest zobowiązany do noszenia przy sobie gotówki).

Termin płatności: Opłata jest dokonywana w momencie otrzymania zamówienia: rozliczenie odbywa się z kurierem, który dostarczył zamówienie.

UWAGA: w przypadku naruszenia terminów, warunków i kolejności opłaty zamówienia zgodnie z powyższą informacją Sprzedawca ma prawo do anulowania zamówienia Klienta i rozwiązania z nim umowy sprzedaży.

PayPal 

Szybki, prosty i bezpieczny sposób płatności, stosowany w ponad 200 krajach. 

System współpracuje z kartami Visa, MasterCard, American Express, Maestro i innymi, a także z kontami bankowymi.

Więcej informacji na temat możliwych sposobów płatności dla wybranego kraju można znaleźć na stronie internetowej PayPal.
 
Kolejność płatności

W celu zapłaty za zamówienie za pomocą PayPal należy wybrać tę metodę płatności podczas składania zamówienia. Po złożeniu zamówienia Klient zostanie przekierowany na bezpieczną stronę płatności PayPal. Jeżeli Klient posiada konto PayPal, wystarczy zalogować się podając swój adres e-mail oraz hasło. Zapłacić za zamówienie można również bez rejestracji.

Dowiedzieć się więcej na temat możliwości Paypal można na stronie internetowej - PayPal.

Termin płatności: nie później niż 3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia.

UWAGA: w przypadku naruszenia terminów, warunków i kolejności opłaty zamówienia zgodnie z powyższą informacją Sprzedawca anuluje zamówienie Klienta i rozwiązuje z nim umowę sprzedaży.