Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Gobelin w ramie wenge 45x55 gobeliny
Gobelin w ramie wenge 45x55
Kod: 5248
0
89.00
Kod: 5248

Gobelin w ramie wenge 45x55

(G227)
0
KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Gobeliny ścienne są nie tylko ozdobą, mogą stać się również inspiracją do refleksji, zachęcić do rozmów, wreszcie ożywić każdą przestrzeń domową czy biurową. Dzięki tym tkanym obrazom realizujemy swoje potrzeby dekoracyjne. Nadajemy ciepłego wyrazu naszym przestrzeniom, w których na co dzień funkcjonujemy. Wszystkie te zalety sprawiają, że dziś gobeliny stają się nowoczesnym elementem aranżacyjnym, ciesząc się coraz większą popularnością. Dzięki temu, że nasze obrazy wytwarzane są nowoczesną techniką z użyciem najlepszych materiałów, zachowują trwałość i mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie jako rodzinna pamiątka.

Gobelin w ramie wenge 45x55 w miejskim stylu

Gobelin, który oferujemy, utrzymany jest w spokojnej, stonowanej kolorystyce. Przedstawia stary rynek w mieście sprzed kilkudziesięciu lat. W dali widać wysoką wieżę i można by się pokusić o przypuszczenie, że jest to widok naszej stolicy w dawnych czasach. Wszystkie niemal budynki są utrzymane w podobnych barwach. Na ich tle widać kolorowe postaci, pędzącego dorożkarza z końmi, rodziny z dziećmi przechadzające się po rynku. Drzewa są ogołocone z liści, jednak palące się latarnie i błękitne niebo dodają przytulnego charakteru temu widokowi. Tkanina wprowadza nas w spokojny i pozytywny nastrój.

Gobelin w ramie wenge 45x55 wykonany został w fabryce tkackiej. Powstał przy wykorzystaniu nowoczesnych technik i innowacyjnego krosna. Dzięki temu zachowuje tak żywe kolory. Barwy poprzez zastosowanie materiałów najwyższej jakości nie tracą swego nasycenia przez wiele lat, dlatego gobelin może służyć jako rodzinna pamiątka przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Gobelin w ramie wenge 45x55 – gdzie będzie pasował?

Gobelin oprawiony jest w ramę wenge o wymiarach 45x55 cm. Dzięki temu wpasuje się niemal w każdą, wolną przestrzeń pomieszczenia. Bez wątpienia jest to nowoczesny styl tkactwa. Gobelin ścienny będzie doskonale prezentować się w salonie. Można go umieścić nad kominkiem lub sofą jako centralny punkt pomieszczenia. Ponadto obraz można wykorzystać w przestrzeni biurowej. Dzięki temu, że utrzymany jest w spokojnym, naturalnym stylu, wprowadzi do pomieszczenia również charakter relaksujący. W niczym nie przypomina staromodnych tkanin. Możesz go powiesić zarówno w nowoczesnym wnętrzu, jak i tradycyjnym.

Ten produkt jest produktem gotowym i nie wymaga malowania.

 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ