Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Gobelin w ramie jasny 45x59 gobeliny
Gobelin w ramie jasny 45x59
Kod: 5244
0
89.00
Kod: 5244

Gobelin w ramie jasny 45x59

(G65)
0
KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

W jaki sposób stworzyć w danej przestrzeni niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat? Czym zastąpić tradycyjne obrazy lub fotografie? Co pozwoli nam wypełnić dane miejsce w wyjątkowy sposób? Bez wątpienia doskonale w tej roli sprawdzi się gobelin w ramie jasny 45x59 cm, który, jesteśmy przekonani, okaże się idealną dekoracją danego wnętrza. To ponadczasowe rozwiązanie, które na każdej ścianie prezentować będzie się znakomicie.

Skąd wzięły się gobeliny?

Gobeliny pochodzą z czasów XII wieku i wywodzą się z Francji. Stanowiły piękną dekorację ścienną na dworach królewskich, a z biegiem czasu zaczęły wypełniać również przestrzenie domów. Były wyrazem bogactwa, klasy i arystokratycznego zacięcia. Choć o gobelinach częściowo zapomniano, niegdyś nawet pozbywano się ich z domów, to dziś na nowo cieszą się bardzo dużą popularnością. Prezentowany gobelin w ramie jasny 45x59 to jeden z tych przykładów, które możemy z przyjemnością polecić.

Miasteczko na gobelinie w jasnej ramie 45x59

Gobelin został wykonany na wysokiej jakości, specjalistycznym krośnie, w którym wykorzystano nowoczesne technologie produkcji. Dzięki temu uzyskano piękny efekt, który niewątpliwie cieszyć będzie oko każdego nabywcy. Model przymocowany jest do podstaw, a całość wypełnia piękna, naturalna, jasna rama. Propozycja przedstawia rzekę z mostem, w której odbijają się barwy pięknej, miasteczkowej, kolorowej architektury zabudowań. Razem tworzą niebywale piękny efekt. Patrząc na całość, możemy przenieść się wspomnieniami do miłych chwil, a może wakacyjnego wyjazdu do podobnego na obrazie miasta.

W jakich przestrzeniach sprawdzą się gobeliny w ramie?

Jesteśmy przekonani, że proponowany gobelin w ramie jasny 45x59 stanowi idealną formę dekoracji ścian w domach i mieszkaniach, gdyż dzięki nim uzyskamy nietuzinkowy klimat. Pasować będą do ponadczasowych przestrzeni, którym chcemy nadać oryginalnego, ciekawego wyglądu. Salon, jadalnia lub sypialnia to miejsca doskonałe do stworzenia z gobelinem w roli głównej ciekawych aranżacji. Czasami małe dodatki całkowicie potrafią zmienić wystrój i charakter danego wnętrza. Nasza propozycja sprawdzi się także w poczekalniach różnego typu gabinetów lub w biurach.

Ten produkt jest produktem gotowym i nie wymaga malowania.

 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ