Gobelin w ramie 45cm*59cm wenge
Gobelin w ramie 45cm*59cm wenge
Kod: 5249
0
89.00
Kod: 5249

Gobelin w ramie 45cm*59cm wenge

(G218)
0
89.00
Dostępne

KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Historia gobelinu sięga setek lat i jest zakorzeniona w głębokiej przeszłości.

Samo słowo „gobelin” powstało w XII wieku we Francji. W tym czasie otwarto tu królewską manufakturę braci Tapestries. Był bardzo popularny, a produkty tego manufaktury zaczęto nazywać „gobelinami”. Cena była bardzo wysoka i prawie wszystkie produkty były dostarczane na dwór królewski, więc obecność gobelinu w domu przez cały czas była uważana za znak sukcesu i dobrobytu właściciela, podkreślając jego delikatny smak i arystokrację.

Nowoczesny gobelin ponownie staje się modnym i istotnym elementem dekoracji wnętrz.

Zdecydowana większość obrazów gobelinowych jest obecnie produkowana w fabrykach, co może znacznie obniżyć koszty produkcji w porównaniu z oryginalną technologią.

Nasze gobeliny są wytwarzane w nowoczesnej gęstej fabryce i tkane na specjalistycznych krosnach. Nowoczesna technologia produkcji pozwala zapisać wszystkie szczegóły i kolor oryginalnej oryginalnej metody tkania. Płótno jest przymocowane do solidnej podstawy i oprawione w piękną ramę bagietki.

Tkaniny dekoracyjne użyte do dekoracji ścian mogą idealnie pasować do odpowiedniego wnętrza, stać się częścią projektu i wzbudzać podziw.

 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ