Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Gobelin w ramie wenge 45x59 G218 gobeliny
Gobelin w ramie wenge 45x59 G218
Kod: 5249
0
89.00
Kod: 5249

Gobelin w ramie wenge 45x59 G218

(G218)
0
Charakterystyki
GTIN
2000000000497
Szczegółowe charakterystyki
KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Dawniej gobeliny były wykorzystywane do dekorowania różnych wnętrz, gdyż taka była ówczesna moda. Okazały się doskonałymi, bardzo trwałymi dziełami sztuki tkanej. Z tego względu przetrwały do dziś, choć w nieco unowocześnionej formie. Dzięki nim można w prosty sposób odmienić charakter monotonnego wnętrza, w którym często brakuje elementu dekoracyjnego dopełniającego całości i nadającego wyjątkowego wyrazu. Nie jest to starodawny obraz, ale piękna, wielobarwna tkanina. Gobelin w ramie wenge 45x59 cm wpasuje się idealnie w każde miejsce. Sprawdź, jak będzie prezentować się u Ciebie w domu.

Gobelin w ramie wenge 45x59 w kolorach natury

Ten gobelin przedstawia piękny dom o jasnej elewacji oraz niebieskimi okiennicami W oknach widać ciepło zapalonego wewnątrz światła. Dach pokryty jest lekko mchem. Uroku temu wizerunkowi dodaje bujna przyroda. Przed domem widać drzewa z kolorowymi liśćmi. Kwiaty mienią się barwami fioletu i czerwieni. Trawa jest lekko zielona. Przed domem znajduje się również pergola ogrodowa, na której kwitną piękne, różowe pąki róż. Obraz utrzymany jest w spokojnym stylu. Wzbudza w nas pozytywny nastrój i automatycznie przywodzi na myśl miłe wspomnienia.

Gobelin w ramie wenge 45x59 powstał w naszej fabryce na specjalistycznych krosnach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik tkackich obraz nasycony jest żywymi barwami. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości przekłada się również na trwałość gobelinu. Możesz go zawiesić w domu bez obawy, że przez najbliższe lata straci na jakości, wyblaknie i tym samym utraci swój urok.

Gobelin w ramie wenge – gdzie go powiesić?

Nasze gobeliny nie są staromodnymi obrazami, których każdy pozbył się kilka lat temu z domu. To nowoczesne dekory, które doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Możesz je z powodzeniem wykorzystać w każdym domowym pomieszczeniu. Zawieś je nad sofą, nad kominkiem w salonie, czyniąc z nich punkt centralny, który nada pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Możesz wykorzystać je jako element dekorujący sypialnię. Wprowadzisz dzięki temu spokojny i wyciszający nastrój. Tkanina będzie także świetnie prezentować się nad stołem jadalnym w kuchni, gdzie – jak wiadomo – toczą się zawsze najciekawsze rozmowy, a tym małym dziełem sztuki możesz umilić wszystkim ten czas.

Ten produkt jest produktem gotowym i nie wymaga malowania.

 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ