Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Gobelin w ramie wenge 45x59 G225 gobeliny
Gobelin w ramie wenge 45x59 G225
Kod: 5250
0
89.00
Kod: 5250

Gobelin w ramie wenge 45x59 G225

(G225)
0
KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Nudzi Cię wystrój Twojego wnętrza? Zmień się na chwilę w dekoratora i sprawdź, jak w prosty i szybki sposób możesz odmienić charakter przestrzeni, w której na co dzień funkcjonujesz. Nudne, monotonne ściany możesz ubarwić kolorowym, pięknym gobelinem przedstawiającym dawną część miasta. To przykład dobrej jakości rzemiosła, na którym przedstawiono w najlepszy sposób detale miejskiego życia. Jeśli więc chcesz, aby Twoje wnętrze nabrało niepowtarzalnego, w pełni oryginalnego charakteru, sprawdź koniecznie naszą ofertę i wybierz gobelin w ramie wenge 45x59.

Gobelin w ramie wenge 45x59 - stare miasto

Ten gobelin przedstawia część starego miasta sprzed kilkudziesięciu lat. Widać na nim budynki i ulicę utrzymane w stonowanych odcieniach. Na pierwszym planie znajdują się przechodnie - spacerujące rodziny, pary. Widać też dorożkarza, a zaraz obok przejeżdżający tramwaj. Kolorowe stroje postaci i barwne afisze na murze nadają obrazowi optymistycznego wydźwięku. Elementem rzucającym się w oczy jest piękne, duże drzewo o złotych liściach. Dzięki niemu całość nabiera ciepłego wydźwięku.

Nasze gobeliny w ramie wenge tworzone są w fabryce na innowacyjnych krosnach tkackich. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik obrazy nasycone są żywymi barwami. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości przekłada się również na trwałość i jakość gobelinu. Możesz go zawiesić na ścianie bez obawy, że za kilka lat straci swoje piękne, żywe barwy.

Gdzie będzie pasować gobelin w ramie wenge 45x59?

Nasze gobeliny nie są staromodnymi obrazami, których pozbywano się z domu kilka lat temu. Są to nowoczesne tkaniny, utrzymane w ciekawej stylistyce. Możesz je wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Będą pasować do salonu, sypialni, a także pomieszczeń biurowych. Można je zawiesić na przykład w holu, przed wejściem do firmy. Będą tworzyć wspaniały, optymistyczny oraz pełen energii nastrój. Mogą stać się też punktem centralnym nudnych, monotonnych pomieszczeń. Nadadzą im charakteru i niepowtarzalnego stylu. To bez wątpienia małe dzieła sztuki w nowoczesnym wydaniu.

Ten produkt jest produktem gotowym i nie wymaga malowania.

 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ