Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Gobelin w ramie wenge 45x59 G29 gobeliny
Gobelin w ramie wenge 45x59 G29
Kod: 5245
0
89.00
Kod: 5245

Gobelin w ramie wenge 45x59 G29

(G29)
0
KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Przez wiele lat różne kultury wykorzystywały gobeliny do dekorowania wnętrz ze względu na to, że są to jedne z trwalszych, małych dzieł sztuki. Współcześnie dzięki nim można w prosty i błyskawiczny sposób odmienić charakter nudnego, monotonnego wnętrza w domu lub biurze. Możesz zawiesić je w każdym pomieszczeniu. W niczym nie przypominają nudnego, staromodnego obrazu. Nasza propozycja to piękna, wielobarwna tkanina, przedstawiająca miejską przestrzeń z dawnymi autami. Gobelin w ramie wenge 45x59 cm wpasuje się idealnie w każde miejsce. Sprawdź, jak będzie wyglądać u Ciebie w domu.

Gobelin w ramie wenge 45x59 we francuskim stylu

Ten gobelin przedstawia część miasta, prawdopodobnie jest to widok na Bramę św. Dionizego w Paryżu. Na tle jasnego, przecieranego białymi chmurami nieba, widać potężną, murowaną bramę, nieco przysłoniętą przez liście drzew. Na pierwszym planie widzimy zaś postacie w czerwonych i niebieskich płaszczach, kolorowe, dawne auta miejskie oraz niewielki autobus. To obraz nie tylko dla miłośników motoryzacji, ale pięknego, romantycznego Paryża.

Gobelin w ramie wenge 45x59 wykonany został w nowoczesnej fabryce tkackiej. Powstał przy wykorzystaniu innowacyjnych technik i nowoczesnego krosna. Dzięki temu zachowuje tak żywe barwy. Kolory poprzez zastosowanie materiałów najwyższej jakości nie wyblakną. Z tego też względu proponowane gobeliny ścienne mogą służyć jako rodzinna pamiątka przekazywana kolejnym pokoleniom.

Gdzie zawiesić gobelin w ramie wenge 45x59?

Oferowany gobelin w ramie wenge ma wymiary 45x59 cm. Dzięki temu wpasuje się w większość miejsc w Twoim domu. Jeśli lubisz przejażdżki samochodowe i jesteś miłośnikiem dawnej motoryzacji, to również będzie doskonała tkanina dla Ciebie. Możesz ją powiesić w salonie, ale równie okazale będzie prezentować się w sypialni nad łóżkiem. Dzięki temu, że gobelin jest nieco dynamiczny, ale o spokojnych barwach, wprowadzi do pomieszczenia również charakter relaksujący. Ta tkanina w niczym nie przypomina staromodnych, przestarzałych obrazów. Gobelin możesz powiesić zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym pomieszczeniu.

Ten produkt jest produktem gotowym i nie wymaga malowania.

 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ