Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Gobelin w ramie wenge 45x59 G69 gobeliny
Gobelin w ramie wenge 45x59 G69
Kod: 5251
0
89.00
Kod: 5251

Gobelin w ramie wenge 45x59 G69

(G69)
0
KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Dekorując swój dom, możesz obecnie wybierać spośród niezliczonych wzorów dekoracyjnych. Do każdego rodzaju wnętrz przygotowywane są odrębne motywy odpowiadające danej stylistyce. Jednym z elementów wystroju, który zawsze będzie pasował do każdego wnętrza, bez względu na jego charakter, są właśnie gobeliny. Oferowany w ramie wenge 45x59, przedstawiający jesienny krajobraz, jest na to doskonałym dowodem. Idealnie będzie prezentować się w każdym pomieszczeniu, stając się jego częścią i zarazem punktem centralnym, przykuwającym uwagę.

Gdzie zawiesić gobelin w ramie wenge 45x59?

Nasz gobelin oprawiony jest w ramę wenge 45 na 59 cm. Dzięki takiemu właśnie rozmiarowi będzie pasował do większości wnętrz. Możesz go zawiesić w wielu miejscach. Nad sofą, stołem, kominkiem itp. Zwykło się przyjmować również, że zdobi przestrzenie salonów. To prawda, że gobelin to doskonały sposób na zdobycie niedrogiego dzieła sztuki, którym chcemy się pochwalić przed gośćmi. Oczywiście nic nie zastąpi pięknej tkaniny w głównym pokoju w domu, jednak może ona spełniać doskonale swoje funkcje również w sypialni czy nawet kuchni.

Jeśli chcesz wprowadzić nieco więcej spokoju do swojej sypialni, wybierz gobelin przedstawiający naturalne piękno przyrody. Samo wpatrywanie się w taki krajobraz wyciszy Cię i przygotuje do spokojnego snu. Możesz jednak równie dobrze zawiesić go w kuchni, nad stołem, przy którym toczą się zawsze najciekawsze rozmowy. Równie dobrze możesz uczynić z obrazu punkt centralny i powiesić go w korytarzu, aby ocieplić nieco przestrzeń.

Gobelin w ramie wenge tkany nowoczesną techniką

Gobelin umieszczony w ramie wenge 45x59 tkany jest nowoczesną metodą, wykorzystującą specjalistyczne krosna. Dzięki temu w efekcie uzyskujemy tkaninę wielobarwną, nasyconą wyrazistymi pigmentami. Tkaniny zachowują również naturalne ciepło tkanin wełnianych. Ponadto są dobrze zakonserwowane i bardzo trwałe. Mogą zdobić pomieszczenie latami, nie tracąc przy tym swych pięknych, żywych kolorów. Każdy szczegół w płótnie zostanie zachowany na długi czas i będzie cieszyć oko zarówno domowników, jak i gości.

Ten produkt jest produktem gotowym i nie wymaga malowania.

 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ