Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Gobelin w ramie jasny 45x65 G128 gobeliny
Gobelin w ramie jasny 45x65 G128
Kod: 5252
0
89.00
Kod: 5252

Gobelin w ramie jasny 45x65 G128

(G128)
0
89.00
Dostępne

KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Zastanawiasz się nad nową aranżacją swojego domu? Jesteś zmęczony tym samym, starym wystrojem i chcesz stworzyć coś naprawdę oryginalnego? Mamy na to rozwiązanie. Zapewne gobeliny kojarzą Ci się ze staromodnym obrazem wiszący nad łóżkiem w domu Twoich dziadków. Teraz jednak powracają jako modny i oryginalny element wystroju każdego wnętrza. Będą nie tylko doskonale prezentować się w danej, nowoczesnej przestrzeni, ale również zwrócą uwagę osób wchodzących do Twojego domu. Gobelin w ramie jasny 45x65 z motywem dzikiego kota to świetny sposób na odświeżenie domowej przestrzeni.

Gobelin w ramie jasny 45x65 z dzikim pazurem

Jesteś osobą, która lubi wyzwania, dynamizm i zmiany? W takim razie proponowany gobelin w ramie jasny 45x65 będzie do Ciebie pasować. Przedstawia lamparta o pięknym, miodowym umaszczeniu, z którym świetnie kontrastują czarne cętki. Zwierzę widoczne jest z góry, dzięki czemu uwydatnione są jego potężne łapy. Spogląda na Ciebie zaciekawionym wzrokiem pięknymi, dużymi oczami. Wygląda, jakby się skradał. Może przygotowuje się do ataku? Umieszczony jest na białym tle. W rogach przebija się kolorowa tkanina. Patrząc na dzikiego kota, nabierasz sił i energii do działania, wprawiając się w pozytywny nastrój.

Nasze gobeliny w ramie powstają w nowoczesnych fabrykach. Tkane są na specjalistycznych krosnach. Dzięki tej technice i doborowi materiałów najwyższej jakości zachowują trwałość przez lata. Możesz je umieścić w swoim wnętrzu bez obawy o to, że za kilka lat stracą swoje piękne kolory. Odznaczają się również pięknymi, nasyconymi barwami. Przykuwają wzrok każdego, kto na nie spojrzy.

Gdzie będzie pasować gobelin w ramie jasny 45x65?

Niewątpliwie gobelin ścienny z dzikim kotem jest obrazem nowoczesnym. Oprawiony w piękną, jasną ramę o wymiarach 45x65 cm będzie pasować świetnie do pomieszczeń utrzymanych w ciepłych barwach. Jeśli zatem jesteś właścicielem salonu o białej, szarej, beżowej kolorystyce – gobelin może nadać pomieszczeniu wyjątkowego charakteru i stylu. Problemem nowoczesnych wnętrz jest właśnie to, że często brakuje w nich charyzmy oraz wyrazu. Są nieco nudne i monotonne. Gobelin z dzikim kotem doda im dosłownie pazura!

Ten produkt jest produktem gotowym i nie wymaga malowania.

 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ