Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Cena,
Rozmiar obrazu, cm
OBRAZY POJEDYNCZE
Format obrazu
Jakie płótno
Fabuła
Orientacja (kształt)
Trudność ( od 1 do 5)
Ilość kolorów w zestawie, szt
21
28
Wymaga złożenia
Dostępność
Towarów: 4

Ikony

Motyw religijny dostępny jest w wielu ciekawych odsłonach w ofercie naszego sklepu, dlatego naszym klientom możemy zaproponować obrazy do malowania przedstawiające ikony.

Filtr
Święta Boża Rodzicielka Maryja 40x50cm
Malowanie po numerach
Malowanie po numerkach – Święta Boża Rodzicielka Maryja Malowanie po numerach to niezwykła forma relaksu i odprężenia. Jest to wyrażenie siebie poprzez tworzenie sztuki, przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Każda chwila spędzona na kolorowaniu pozwala wyciszyć się i uspokoić..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Religia
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
45.00
55.00-18%
Dostępne
Classic,
30
Kod: 5203
Dziewica Maryja i Jezus 40x50cm
Malowanie po numerach
Antystresowe kolorowanki dla dorosłych Niepożądane skutki stresu odbijają się nie tylko na Twoim zdrowiu mentalnym i cielesnym - wpływają również na Twoje otoczenie. Zadbaj o samego siebie. Nie pozwól, by nerwy zwyciężyły. Z oferowanymi przez nas kolorowankami będzie Ci o wiele proś..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Religia
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
55.00
Dostępne
Classic,
13
Kod: 5141
Dziewica Maryja i Jezus 50x65cm
Malowanie po numerach
Dziewica Maryja i Jezus Samodzielne malowanie obrazów nigdy nie było łatwiejsze! Jeśli chcesz się poczuć jak prawdziwy artysta zamów zestaw do malowania po numerach. Na czym to polega? W zamówieniu otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria — płótno, farby, pędzle, ..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  50x65
 • Fabuła
  Obrazy ludzi
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
79.00
Niedostępny
Classic,
0
0
0
Kod: 5730
Dziewica Maryja i Jezus 40cm*50cm (bez ramy)
Malowanie po numerach
Dziewica Maryja i Jezus (bez ramy) — Malowanie po numerach Samodzielne malowanie obrazów nigdy nie było łatwiejsze! Jeśli chcesz się poczuć jak prawdziwy artysta zamów zestaw do malowania po numerach. Na czym to polega? W zamówieniu otrzymasz wszystkie niezbędne akcesor..
 • Jakie płótno
  Płótno bez ramy
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Religia
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
29.50
Dostępne
Classic,
0
0
0
Kod: 6490

To wyjątkowa propozycja zawierająca wysokiej jakości elementy. Jednocześnie cały zestaw został zapakowany w piękne pudełko, które z pewnością każdego mile zaskoczy. Kolorowanki te doskonale sprawdzą się jako prezent dla siebie lub bliskiej osoby, na przykład z okazji świąt, urodzin czy jubileuszy. Przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych pozycji, które przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Serdecznie zachęcamy więc do skorzystania z naszej wyjątkowej propozycji, gdyż każde samodzielnie stworzone dzieło z wykorzystaniem kolorowanek do malowania po numerach jest zawsze niepowtarzalne. Z pewnością będzie stanowić unikalną ozdobę w pokoju, w którym się znajdzie!

Wyjątkowe obrazy do malowania ukazujące ikony religijne

Proponowane kolorowanki przedstawiające ikony religijne zostały umieszczone na pojedynczym płótnie. W serii classic dostępne są głównie w rozmiarze 40 x 50 cm. Obrazy różnią się między sobą stopniem trudności, jednak dominuje 3 i 4 poziom w 5-stopniowej skali. W ofercie naszego sklepu obecny jest wizerunek Świętej Bożej Rodzicielki Maryi z Dzieciątkiem w różnych ujęciach. Są to propozycje o stonowanej kolorystyce. Osobom ceniącym sobie większą ilość barw polecamy wybór obrazów ukazujących urocze, małe aniołki, które również można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Bez względu na wybór kolorowanki i jej motywu to doskonały pomysł na miło spędzony czas. Malowanie obrazu z pewnością ukoi nerwy, pozwoli się wyciszyć i popracować nad umiejętnościami manualnymi. Malowanie po numerach to najlepszy sposób, aby poćwiczyć kreatywność, rozwinąć wyobraźnię czy poprawić koncentrację. Produkt ten z pewnością przypadnie do gustu każdemu, bo to wspaniała zabawa dla małych i dużych!

Malowanie po numerach dla każdego - zestawy przedstawiające ikony

Ikony religijne to wyjątkowy motyw, dlatego też znalazł się wśród propozycji umożliwiających malowanie po numerach. Przygotowany zestaw zawiera sporo elementów, dzięki czemu po otrzymaniu wybranego obrazu można od razu rozpocząć pracę, są to: komplet wysokiej jakości farb akrylowych umieszczonych w próżniowo zamkniętych pojemniczkach, zestaw pędzli o zróżnicowanej grubości, gotowy zestaw elementów umożliwiających powieszenie, a także instrukcję w języku polskim. To także przygotowany obraz naniesiony na bawełniane płótno naciągnięte na blejtram, które zostało odpowiednio zagruntowane oraz arkusz kontrolny zawierający powtórzony schemat graficzny (umożliwia sprawdzenie w dowolnym momencie postępu prac). Warto podkreślić, że wykorzystane farby akrylowe zostały przygotowane z nietoksycznych substancji i są gotowe  do użytku. To niezwykle ważne, gdy obraz do malowania po numerach ma otrzymać dziecko lub osoba zmagająca się z różnego rodzaju alergiami.