Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Cena,
Seria:
Typ towaru
Rozmiar obrazu, cm
OBRAZY POJEDYNCZE
Format obrazu
Fabuła
Orientacja
Trudność ( od 1 do 5)
Ilość kolorów w zestawie, szt
26
36
Dostępność
Towarów: 2

Pociągi

Stare lokomotywy do dnia dzisiejszego mają spore grono entuzjastów, których urzeka majestatyczność, siła oraz zastosowana technologia w tych maszynach. Marzenie o własnym parowozie można spełnić, wybierając malowanie po numerach przedstawiające pociągi dostępne w wielu odsłonach w ofercie naszego sklepu internetowego.

Filter
Pędząc przez góry
Malowanie po numerach
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Wiejskie krajobrazy
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
79.00
Dostępne
2
2
1
Kod: 5293
Koleją w nieznane
Malowanie po numerach
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Wiejskie krajobrazy
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
79.00
Dostępne
0
0
0
Kod: 5563

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanego asortymentu, w którym można znaleźć atrakcyjne motywy. Dzięki temu każdy wybierze idealny dla siebie lub bliskiej osoby.

Urzekający obraz do namalowania przedstawiający pociągi

Oferta naszego sklepu internetowego przyciąga uwagę z powodu różnorodnego asortymentu, w którym to każdy artysta znajdzie najlepszy produkt dla siebie. To między innymi kolorowanie po numerach i motyw pociągów dostępne w dziale transportu. Propozycja ta wchodzi w skład serii Classic obejmującej wiele ciekawych obrazów. Warto zauważyć, że dzieła przedstawiające lokomotywy to pojedyncze kolorowanki. W większości przypadków ich wielkość wynosi 40 x 50 cm, a dominującą fabułą są wiejskie krajobrazy. Sprawia to, że prawie każdy obraz przedstawiający pociąg przykuwa uwagę spokojem natury i siłą tej maszyny.

Proponowane przez nas obrazy do namalowania zostały ocenione w pięciostopniowej skali trudności, dzięki czemu każdy klient może dobrać produkt zgodnie ze swoimi umiejętnościami. W przypadku pociągów występuje spore zróżnicowanie, jednak dominują dzieła ocenione na trzy oraz pięć. Oznacza to, że do wyboru są obrazy o średniej trudności oraz bardzo wymagające. Pociągi i malowanie po numerach można również scharakteryzować ilością farb zawartych w zestawie. W tym przypadku widoczne jest spore zróżnicowanie, ponieważ zawartość kolorów mieści się w zakresie od dwudziestu sześciu, do trzydziestu sześciu sztuk.

Kolorowanie po numerach z motywem pociągu to ciekawy pomysł na prezent

Zestaw zawierający obraz do namalowania ukazujący pociągi lub inny motyw to kompletny produkt. Całość została zapakowana w przepiękne pudełko, które doskonale sprawdzi się w przypadku obdarowywania bliskiej osoby. Malowanie po numerach to niewątpliwie ciekawy pomysł, jeśli chodzi o prezent na urodziny, imieniny czy święta. Z pewnością sprawi sporo radości osobie o duszy artystycznej albo ceniącej kreatywne prace manualne. W skład wspomnianego zestawu do kolorowania wchodzi: komplet pędzli z włókna nylonowego, zestaw farb akrylowych przygotowanych na bazie nietoksycznych składników, bawełniane płótno na blejtramie, elementy mocujące na ścianę, arkusz kontrolny do sprawdzania postępów prac, instrukcja w języku polskim oraz wspomniane już wcześniej, piękne opakowanie. Więcej szczegółów dotyczących stopnia trudności, a także wszelkich szczegółów można znaleźć na ipicasso.pl, wybierając interesujący obraz. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, mamy naprawdę mnóstwo przepięknych propozycji dla każdego!