Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Cena,
Rozmiar obrazu, cm
OBRAZY POJEDYNCZE
Format obrazu
Jakie płótno
Fabuła
Orientacja (kształt)
Pory roku
Trudność ( od 1 do 5)
Ilość kolorów w zestawie, szt
26
36
Wymaga złożenia
Dostępność
Pędząc przez góry
Malowanie po numerach
Pędząc przez góry — kategoria krajobrazy Samodzielne malowanie obrazów nigdy nie było łatwiejsze! Jeśli chcesz się poczuć jak prawdziwy artysta zamów zestaw do malowania po numerach. Na czym to polega? W zamówieniu otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria — ..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Wiejskie krajobrazy
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
55.00
Dostępne
Classic,
4
4
3
Kod: 5293
Koleją w nieznane
Malowanie po numerach
Koleją w nieznane — krajobrazy Chcesz, choć na chwilę przenieść się w ciepłe miejsce? Z naszym zestawem do malowania po numerach to możliwe. Możesz samodzielnie namalować obraz przedstawiający kolej pędzącą w nieznane. Z wykorzystaniem farb i pędzli stworzysz wyjątkowe dzieło, którym..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Wiejskie krajobrazy
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
55.00
Dostępne
Classic,
1
1
1
Kod: 5563
Pędząc w kwitnącą wiśnię
Malowanie po numerach
Pędząc w kwitnącą wiśnię — Malowanie po numerach Chcesz, choć na chwilę przenieść się w inne miejsce? Z naszym zestawem do malowania po numerach to możliwe. Możesz samodzielnie namalować obraz przedstawiający pociąg pędzący przez wiśniowe, kwitnące drzewa. Z wykorzystaniem farb i pędzl..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Wiejskie krajobrazy
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
55.00
Niedostępny
Classic,
2
2
2
Kod: 5989

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanego asortymentu, w którym można znaleźć atrakcyjne motywy. Dzięki temu każdy wybierze idealny dla siebie lub bliskiej osoby.

Urzekający obraz do namalowania przedstawiający pociągi

Oferta naszego sklepu internetowego przyciąga uwagę z powodu różnorodnego asortymentu, w którym to każdy artysta znajdzie najlepszy produkt dla siebie. To między innymi kolorowanie po numerach i motyw pociągów dostępne w dziale transportu. Propozycja ta wchodzi w skład serii Classic obejmującej wiele ciekawych obrazów. Warto zauważyć, że dzieła przedstawiające lokomotywy to pojedyncze kolorowanki. W większości przypadków ich wielkość wynosi 40 x 50 cm, a dominującą fabułą są wiejskie krajobrazy. Sprawia to, że prawie każdy obraz przedstawiający pociąg przykuwa uwagę spokojem natury i siłą tej maszyny.

Proponowane przez nas obrazy do namalowania zostały ocenione w pięciostopniowej skali trudności, dzięki czemu każdy klient może dobrać produkt zgodnie ze swoimi umiejętnościami. W przypadku pociągów występuje spore zróżnicowanie, jednak dominują dzieła ocenione na trzy oraz pięć. Oznacza to, że do wyboru są obrazy o średniej trudności oraz bardzo wymagające. Pociągi i malowanie po numerach można również scharakteryzować ilością farb zawartych w zestawie. W tym przypadku widoczne jest spore zróżnicowanie, ponieważ zawartość kolorów mieści się w zakresie od dwudziestu sześciu, do trzydziestu sześciu sztuk.

Kolorowanie po numerach z motywem pociągu to ciekawy pomysł na prezent

Zestaw zawierający obraz do namalowania ukazujący pociągi lub inny motyw to kompletny produkt. Całość została zapakowana w przepiękne pudełko, które doskonale sprawdzi się w przypadku obdarowywania bliskiej osoby. Malowanie po numerach to niewątpliwie ciekawy pomysł, jeśli chodzi o prezent na urodziny, imieniny czy święta. Z pewnością sprawi sporo radości osobie o duszy artystycznej albo ceniącej kreatywne prace manualne. W skład wspomnianego zestawu do kolorowania wchodzi: komplet pędzli z włókna nylonowego, zestaw farb akrylowych przygotowanych na bazie nietoksycznych składników, bawełniane płótno na blejtramie, elementy mocujące na ścianę, arkusz kontrolny do sprawdzania postępów prac, instrukcja w języku polskim oraz wspomniane już wcześniej, piękne opakowanie. Więcej szczegółów dotyczących stopnia trudności, a także wszelkich szczegółów można znaleźć na ipicasso.pl, wybierając interesujący obraz. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, mamy naprawdę mnóstwo przepięknych propozycji dla każdego!