Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Maska „Zając”, czarna, zestaw do składania (do sesji zdjęciowych i rozrywki) papercraft 3d modele
Maska „Zając”, czarna, zestaw do składania (do sesji zdjęciowych i rozrywki)
Kod: 5343
0
65.00
Kod: 5343

Maska „Zając”, czarna, zestaw do składania (do sesji zdjęciowych i rozrywki)

(PP-3ZAY-BLA)
0
Charakterystyki
Czas wykonania(godzin)
2
Marka
Paperraz
Wymiary po złożeniu (WxSX G), cm
35x26x25
Szczegółowe charakterystyki
KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Czarna maska zając z papieru

Awangardowy, czarny zając z tektury - pozornie zwykły zajączek, utożsamiany z miłym i przyjacielskim zwierzakiem, pupilem uwielbianym przez najmłodszych, został tu pomalowany na czarno, nadając projektowi zupełnie nowy, nieco surrealistyczny wydźwięk. Zupełnie ciemna kolorystyka kontrastuje ze słodkim wizerunkiem zajączka, do którego przywykliśmy. W naturalny sposób czarna maska papierowy zajączek jest idealna do sesji zdjęciowych, gdzie zaintrygowanie widza i przyciągnięcie jego uwagi jest kluczem do sukcesu w pozytywnym odbiorze zdjęcia. Świetnie nada się również na imprezy i domówki, gdzie założenie jej z całą pewnością wprawi w osłupienie pozostałych gości. Oferowana przez nas maska zając z papieru jest modelem 3D, przeznaczonym do samodzielnego złożenia. Zobaczysz, że to nic trudnego!

Artystyczny, geometryczny design

Za projekt maski odpowiadają utalentowani artyści z renomowanej marki Paperraz, którzy postawili na nowatorstwo i zerwanie ze schematami, oraz świadome odwołanie się do świata sztuki, poprzez nadanie zajęczej głowie abstrakcyjnej, kanciastej formy nawiązującej do kubizmu, którego głównym przedstawicielem był Picasso. Najwyższa jakość wykonania i wysokiej klasy rzemiosło płynnie łączy się tu ze sztuką, tworząc obiekt, który doceni każda osoba ceniąca sobie kreatywność i nowoczesne podejście. Papierowe elementy, umieszczone w szablonie, wykonane są z designerskiej tektury włoskiej o gramaturze 220–290 g/m. Głowa zająca wykonana jest wyłącznie z papieru i nie zawiera żadnych sztucznych materiałów.

Poziom trudności złożenia maski to dwa w pięciopunktowej skali, a przybliżony czas potrzebny do jej złożenia to dwie godziny, w związku z czym ze złożeniem jej poradzą sobie nawet osoby bez zdolności manualnych. Zestaw zawiera również klej szybkoschnący oraz instrukcję obsługi, która w prosty i przystępny sposób poprowadzi cię przez proces konstrukcji maski. Jej rozmiar po złożeniu wynosi 35x26x25 cm.

Podstawowe cechy charakterystyczne
 • Czas wykonania(godzin)
  2
 • Marka
  Paperraz
 • Wymiary po złożeniu (WxSX G), cm
  35x26x25
Dodatkowe cechy charakterystyczne
 • Trudność ( od 1 do 5)
  2
Kompletność
 • Elementy umieszczone w szablonie, wykonane z designerskej tektury włoskiej o gramaturze 220–290 g / m
 • Klej szybkoschnący
 • Instrukcję obsługi
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ