Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Diamentowa mozaika
Diamentowa mozaika "Boże Narodzenie"
Kod: 5050
2
89.00
Kod: 5050

Diamentowa mozaika "Boże Narodzenie"

(PD4050095)
2
Charakterystyki
Fabuła
Wiejskie krajobrazy
Marka
Picasso
Rozmiar obrazu, cm
40x50
Szczegółowe charakterystyki
89.00
Dostępne

KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Podziel się pozytywną energią i zainspiruj innych na twórczość:

Diamentowa mozaika - Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to czas, który chcemy dzielić z najbliższymi. Warto zaznaczyć go wyjątkowym akcentem. Specjalnie na tę okazję prezentujemy niezwykłą diamentową mozaikę - Boże Narodzenie, dzięki której zamienisz zwykłe święta w niezapomniane, rodzinne chwile. Będzie Wam towarzyszył wspólny cel - stworzenie artystycznego rękodzieła. Wykonanie obrazu-mozaiki to nic innego, jak układanie akrylowych kryształków w kształcie malutkich diamencików według określonego schematu. Jest to nowy, wciągający nurt w rozwoju artystycznego rękodzieła, któremu towarzyszy mnóstwo zalet - nabierasz manualnej precyzji i uczysz się cierpliwości. Taki sposób spędzania czasu niweluje stres i napięcie, relaksuje, a także pozwala na całkowite odprężenie po ciężkim dniu pełnym obowiązków. Poczujesz to na własnej skórze!

Haft diamentowy - Boże Narodzenie okazją do spędzenia czasu razem

Jeśli uważasz, że do wykonania obrazu-mozaiki potrzebujesz specjalnych zdolności, a zestaw zawiera skomplikowane elementy i arcytrudną do realizacji instrukcję, to musimy Cię rozczarować. Pokryte warstwą kleju płótno prezentuje schemat z symbolami, gdzie za pomocą specjalnego aplikatora przytwierdza się kolorowe kryształki. Potrzebujesz jedynie odrobiny cierpliwości, artystycznego zacięcia i precyzji, aby o własnych siłach stworzyć niepowtarzalne dzieło. W rezultacie uzyskujesz trójwymiarowy obraz, który prezentuje prawdziwe ‘białe święta’ w zachwycającej, ciepłej kolorystyce. Dzięki mozaice wyraźnie widoczne są bogactwo oraz głębia barw, a także wielowymiarowość. Tak jest i w tym przypadku. Prezentowany haft diamentowy - Boże Narodzenie przedstawia fragment zasypanego śniegiem miasteczka, a w nim zabudowania, w których widać światła przystrojonych choinek. Nie zabrakło charakterystycznych elementów, takich jak ogromna, świąteczna choinka oraz sanie na śniegu. W oddali widać las świerków, a wszystko w promieniach zachodzącego słońca, zwiastującego nastanie wieczoru i wraz z nim “pierwszej gwiazdki”. Gotowy obraz przepięknie przystroi świąteczny salon, w którym zasiądziesz do wigilijnej kolacji. Zestaw zawiera elementy do mocowania obrazu na ścianie. Diamentowa mozaika - Boże Narodzenie to również wspaniały pomysł na świąteczny prezent dla każdego miłośnika prac manualnych.

Masz przed sobą zestaw do tworzenia obrazów „Diamentowa mozaika”.

Diamentowa mozaika to nowy wciągający kierunek w rękodziele artystycznym.

Diamentowa mozaika polega na układaniu obrazu według określonego schematu przy pomocy kryształków akrylowych w kształcie diamentów. Ten proces przypomina układanie mozaiki – w miarę postępu pracy zauważysz jak obraz ożywa na twoich oczach, staje się piękną trójwymiarową pracą, mieni się i połyskuje mnóstwem kolorów.

Proszę obejrzeć krótki film i upewnić się, że stworzenie takiego obrazu nie będzie trudne nawet dla osób początkujących.

Zestaw do tworzenia mozaiki diamentowej PICASSO wyróżnia bogate wyposażenie, wysoka jakość wykonania i korzystna cena.

Znajdziesz tu wszystko, co może być potrzebne dla stworzenia Twojego arcydzieła. W zestawie jest płótno z warstwą klejową na krośnie malarskim (proszę zwrócić uwagę, że większość zestawów na rynku nie została uzupełniona o krosno malarskie i trzeba we własnym zakresie szukać materiałów do jego wykonania), kwadratowe kryształki w różnych kolorach, wygodny aplikator do układania kryształków, peseta do wprowadzania korekt, pojemnik na diamenciki, żelowy klej dla aplikatora i mocowanie ścienne.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy prezentację tego unikatowego produktu, z którą można się zapoznać tutaj: W prezentacji znajdą Państwo pełny i wyczerpujący opis produktu, szczegółową instrukcję układania, praktyczne rady i rekomendacje.

Obraz diamentowy jest wyjątkowym nabytkiem! Zakończona praca może stać się wspaniałą dekoracją wnętrz lub niebanalnym, współczesnym i oryginalnym prezentem. Proces układania pomoże w sposób ciekawy i wciągający spędzić czas i pozbyć się stresu i napięcia, a wynik końcowy z pewnością stanie się powodem do dumy i masy pozytywnych emocji!

Życzymy przyjemnego układania i wspaniałego wyniku!

Podstawowe cechy charakterystyczne
 • Fabuła
  Wiejskie krajobrazy
 • Marka
  Picasso
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
Dodatkowe cechy charakterystyczne
 • Ilość kolorów w zestawie, szt
  36
 • Wymaga złożenia
  Nie
Kompletność
 • Płótno-schemat z symbolami. Płótno jest pokryte warstwą kleju
 • Wytrzymałe drewniane krosno
 • Przezroczysta folia ochronna na płótnie, chroniąca przed wysychaniem kleju
 • Komplet kwadratowych kryształków w różnych kolorach
 • Peseta do chwytania kryształków
 • Specjalny aplikator do przenoszenia kryształków na płótno
 • Pojemnik na kryształki
 • Mocowanie na ścianę
 • Żelowy klej do aplikatora
 • Schemat kontrolny.
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
2 opinii:
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ
Opinie klientów 2