Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Kocham cię! Paryż! diamentowa mozaika
Kocham cię! Paryż!
Kod: 5627
0
95.00
Kod: 5627

Kocham cię! Paryż!

(PD4050056)
0
Charakterystyki
Fabuła
Miejskie krajobrazy
Marka
Picasso
Rozmiar obrazu, cm
40x50
Szczegółowe charakterystyki
95.00
Dostępne

KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Obraz do namalowania Kocham Cię! Paryż

Zostań autorem dzieła „Kocham Cię! Paryż”, bo taką właśnie nazwę nosi obraz, który zamówisz w sklepie iPicasso.pl. Każdego dnia z dumą spoglądaj na klimatyczne francuskie uliczki oraz ponadczasową wieżę Eiffla wykonane własną ręką. Wykorzystując wygodny szablon, zaskocz gości oraz bliskich dziełem wykonanym niezwykłą techniką diamentowego haftu na bazie specjalnych kwadratowych kryształków. Oferujemy zestaw ze wszystkimi, niezbędnymi akcesoriami oraz wytrzymałym uchwytem na ścianę.

Zostań artystą

Mozaika diamentowa jest techniką, z którą poradzą sobie zarówno młodsi adepci sztuki, jak i starsi fani pięknych krajobrazów. Dzięki niej pejzaż „Kocham Cię! Paryż” może stać się także Twoim dziełem. Potrzeba jednak do tego nieco cierpliwości, bo zadanie polega na precyzyjnym przymocowaniu setek diamencików, zgodnie z dołączonym do produktu schematem z symbolami. Obraz „Kocham Cię! Paryż” powstaje przy wykorzystaniu kwadratowych kryształków w 37 kolorach. Tak duża ilość barw nadaje krajobrazowi niebywałej głębi, dzięki czemu pejzaż prezentuje się bardzo imponująco. Na odbiór wizualny wpływają także spore gabaryty produktu. Mierzy 40 × 50 cm, co sprawia, że będzie się świetnie prezentował na domowej ścianie.

Co zawiera zestaw?

Jego najważniejszą część stanowią wspomniane już kryształki oraz płótno z warstwą kleju, na którym umieszczono schemat z symbolami. To z połączenia tych elementów powstaje ostatecznie arcydzieło, stworzone metodą diamentowego haftu. Układanie mozaiki ułatwia szereg dołączonych do zestawu akcesoriów. Mowa tu o m.in.: pojemniku na kryształki, wytrzymałym drewnianym krośnie, czy też przeźroczystej folii, zabezpieczającej płótno przed wysychaniem kleju. Ważnymi sprzętami są poza tym pęseta do chwytania diamencików oraz ergonomiczny aplikator żelowego kleju, służący do przenoszenia kryształków.

Zabawa na każdy dzień

Deszcz, śnieg, skwar - haft diamentowy to zajęcie na każdy dzień, ale przede wszystkim świetna zabawa. Tworzenie pejzażu „Kocham Cię! Paryż” od podstaw da Ci wiele radości oraz satysfakcji. Malowanie kryształkami pozwoli nieco się odprężyć. Na tym nie koniec zalet produktu. Haft stanowi przyjemne wyzwanie dla jednej lub wielu osób. W artystyczny szał możesz popaść razem ze swoimi bliskimi, oferując im nietuzinkowy sposób na spędzanie wolnego czasu. Produkt ten warto zamówić dla siebie lub w prezencie na urodziny, święta oraz inne okazje.

Podstawowe cechy charakterystyczne
 • Fabuła
  Miejskie krajobrazy
 • Marka
  Picasso
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
Dodatkowe cechy charakterystyczne
 • Ilość kolorów w zestawie, szt
  37
 • Wymaga złożenia
  Nie
Kompletność
 • Płótno-schemat z symbolami. Płótno jest pokryte warstwą kleju
 • Wytrzymałe drewniane krosno
 • Przezroczysta folia ochronna na płótnie, chroniąca przed wysychaniem kleju
 • Komplet kwadratowych kryształków w różnych kolorach
 • Peseta do chwytania kryształków
 • Specjalny aplikator do przenoszenia kryształków na płótno
 • Pojemnik na kryształki
 • Mocowanie na ścianę
 • Żelowy klej do aplikatora
 • Schemat kontrolny.
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ