Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Cena,
Typ towaru
Rozmiar obrazu, cm
OBRAZY POJEDYNCZE
Format obrazu
Fabuła
Orientacja
Trudność ( od 1 do 5)
Ilość kolorów w zestawie, szt
28
29
Dostępność
Towarów: 3

Grecja

Grecja to połączenie niesamowitego, beztroskiego klimatu, przepięknych widoków, przepysznej kuchni i bogatej kultury.

Filtr
Schody do morza(Santorini) 40x50cm
Malowanie po numerach
Schody do morza Poszukiwanie wytchnienia i relaksu w uspokajających krajobrazach śródziemnomorskich wysp, to jedno z chętniej wybieranych zajęć przez artystyczne i wrażliwe na piękno przyrody dusze. Błękitna woda w połączeniu ze wschodzącym słońcem to doskonałe tło do wielu malarskich arcydzi..
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Morskie krajobrazy
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
67.95
79.00-14%
Dostępne
Classic,
33
Kod: 4812
Schody do morza(Santorini) 50x65cm
Malowanie po numerach
Malowanie po numerach - Schody do morza Czas spędzony z najbliższymi lub kontemplacja w samotności mają istotne znaczenie dla naszego samopoczucia. Warto szukać skutecznych sposobów na wyciszenie. Malowanie po numerach - Schody do morza oprócz spokoju ducha wprowadzi odrobinę sztuki do codzie..
 • Rozmiar obrazu, cm
  50x65
 • Fabuła
  Morskie krajobrazy
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
99.00
Dostępne
Classic,
7
7
7
Kod: 5004
Uniesiona nad Niebem Santorini
Malowanie po numerach
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Morskie krajobrazy
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
67.95
79.00-14%
Dostępne
Classic,
0
0
0
Kod: 6058

 Od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony turystów, umożliwiając atrakcyjny wypoczynek i przeżycie niezapomnianych chwil. Urokliwe zakątki subtelnej, wyjątkowej Grecji stały się jednym z unikatowych motywów przewodnich naszych obrazów, służących do malowania po numerach. W kolekcji udostępniamy gotowe płótna z odpowiednimi polami gotowymi do kolorowania farbami akrylowymi w prosty i sprawny sposób. Obrazy do malowania - Grecja to sztuka dla każdego, niezależnie od umiejętności malarskich. Motyw stworzony został specjalnie z myślą o największych miłośnikach greckiej kultury i widoków, ale nie tylko. Obrazy wzbogacone zostały spektakularnymi grafikami, które po malowaniu staną się nadzwyczajną dekoracją każdego wnętrza. Każdy z nich wyposażony został w elementy mocowania na ścianie, dzięki czemu z łatwością sprawdzą się jako unikatowa, stworzona samodzielnie galeria.

Obrazy do malowania Grecja – niezapomniane widoki tworzące dzieło sztuki

W prezentowanej przez nas kolekcji obrazów służących do malowania po numerach można znaleźć kategorię miasta i kraje, w której nie mogło zabraknąć greckich klimatów. Udostępniamy więc kolorowanki Grecja eksponujące przepiękny widok morza ze schodów, rodem z najpopularniejszego Santorini. Wyposażone zostały w płótna w dwóch rozmiarach – 40 x 50 oraz 50 x 65 cm. Obrazy do malowania Grecja to kompleksowe zestawy złożone ze wszystkich, potrzebnych do malowania akcesoriów. Pozwolą na samodzielne stworzenie prawdziwych dzieł sztuki niczym nieróżniących się od profesjonalnych obrazów. To rozrywka dla każdego, niezależnie od wieku czy umiejętności. Gwarantujemy, że poradzą sobie z nią wszyscy, nawet ci, którzy nigdy nie mają zbyt dużych umiejętności artystycznych! Motyw przepięknych, niezapomnianych widoków to najlepszy sposób na odrobinę wytchnienia i relaksu. Błękitna woda w połączeniu z promieniami słonecznymi to motyw, który za każdym razem doskonale będzie prezentował się na ścianie, a co więcej, stworzony samodzielnie będzie prawdziwym dziełem sztuki!

Malowanie po numerach Grecja – sposób na oderwanie od rzeczywistości

Malowanie po numerach to sztuka, która oprócz świetnej rozrywki gwarantuje mnóstwo wytchnienia i relaksu. Jest świetnym pomysłem na odnalezienie kreatywnego hobby, niosącego za sobą same pozytywy. Kolorowanki Grecja to motywy wzbogacone o beztroskie, niezapomniane widoki, które pozwolą na atrakcyjne oderwanie od rzeczywistości. Zmieszane w zestawie farby przypisane zostały poszczególnym cyfrom, dzięki czemu malowanie po numerach - Grecja to hobby dla każdego, zapewniające za każdym razem perfekcyjny efekt. Czas wolny spędzany na tak kreatywnym zajęciu to gwarancja spokoju, relaksu czy ucieczki od trapiących myśli. Jego owocem stanie się prawdziwe dzieło sztuki wykonane samodzielnie! Może posłużyć jako forma prezentu dla bliskiej osoby lub zdobić ściany własnego mieszkania.