Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Van Gogh. Portret dr Gachet. malowanie po numerach
Van Gogh. Portret dr Gachet.
Kod: 5450
2
55.00
Kod: 5450

Van Gogh. Portret dr Gachet.

(PC4050690)
2
Charakterystyki
Fabuła
Obrazy ludzi
Format obrazu
Pojedynczy obraz
Jakie płótno
Płótno naciągnięte na ramę
Marka
Picasso
Rozmiar obrazu, cm
40x50
Szczegółowe charakterystyki
KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Podziel się pozytywną energią i zainspiruj innych na twórczość:

Malowanie po numerach Van Gogh. Portret dr Gachet

Samodzielnie, w zaciszu własnego domu możesz stworzyć fantastyczną reprodukcję najdroższego obrazu van Gogha. Tego znakomitego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Obraz ten jest uznanym arcydziełem w sztuce portretowej artysty. Co ciekawe, po śmierci ostatniego nabywcy, w 1996 r., który kupił go za 136 mln dolarów, obraz zaginął. Dziś może ozdobić wnętrze Twojego domu. W dodatku wykonasz go samodzielnie. W naszym sklepie internetowym mamy dla Ciebie obraz do namalowania - Van Gogh. Portret dr Gachet. Zrelaksuj się, wznieś na wyżyny artystycznej kreacji i zaskocz wszystkich nową, unikalną dekoracją przestrzeni, w której mieszkasz.

Kompletny pakiet przyborów

Jeśli raz spróbujesz, taki sposób spędzania wolnego czasu stanie się nawykiem, do którego będziesz często wracał. Malowanie po numerach - Van Gogh. Portret dr Gachet to komplet narzędzi niezbędnych do wykonania arcydzieła. Znajdziesz w nim zagruntowane, bawełniane płótno na blejtramie, na którym znajduje się przygotowany szkic. Kluczowym elementem jest zestaw farb akrylowych powstałych na bazie nietoksycznych składników. Niezwykle istotny jest fakt, że poszczególne farby pakowane są w próżniowe pojemniczki, przez co są trwałe, nie rozwarstwiają się i nie wymagają mieszania. Każdy pojemnik jest oznaczony numerem, dzięki czemu łatwo podążać drogą artystyczną, w której przewodnikiem jest instrukcja wydana w języku polskim. W zestawie znajdziesz także 3 pędzle o różnej grubości wykonane z włókna nylonowego. To profesjonalne narzędzie każdego artysty. Pamiętaj, kolorowanie po numerach - Van Gogh. Portret dr Gachet to sprawdzona technika relaksu. Odpręż się i swobodnie przemierzaj kolejne procesy wykonania arcydzieła. W tak prosty sposób uzyskasz niezwykły efekt, który zaskoczy Twoich najbliższych.

Relaks dla zaawansowanych

Dostępne w naszym sklepie iPicasso.pl estetycznie opakowane zestawy kreatywne są idealne na prezent, nie tylko dla osób o zacięciu estetycznym. Sprawiają wiele radości laikom, którzy nie przypuszczali, że mogą spędzać wolny czas, tworząc reprodukcję dzieła znanego na całym świecie artysty. To z pewnością spore wyzwanie. Artyści postimpresjonizmu stosowali żywą kolorystykę oraz liczne przejścia tonalne. W skali trudności od 1, do 5 w malowaniu po numerach - Portret dr Gachet Van Gogh został oceniony na 5. Osoba bez żadnego doświadczenia nie powinna więc porywać się na jego realizację. Do dyspozycji oddajemy aż 36 kolorów. W każdej chwili będziesz mógł skorzystać z arkusza kontrolnego, który zawiera powtórzony schemat graficzny. Dzięki takim wskazówkom samodzielnie wykonasz prawdziwe arcydzieło.

Podstawowe cechy charakterystyczne
 • Fabuła
  Obrazy ludzi
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Marka
  Picasso
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Seria
  Classic
Dodatkowe cechy charakterystyczne
 • Ilość kolorów w zestawie, szt
  36
 • Trudność ( od 1 do 5)
  5
 • Wymaga złożenia
  Nie
Kompletność
 • Piękne opakowanie
 • Zagruntowane, bawełniane płótno na blejtramie
 • Elementy mocowania obrazu na ścianie
 • Zestaw farb akrylowych na bazie nietoksycznych składników
 • Farby są pakowane w próżniowe pojemniczki, nie wymagają mieszania
 • Zestaw pędzli o różnej grubości z elastycznego włókna nylonowego – 5 szt.
 • Arkusz kontrolny dla sprawdzania (powtórzony schemat graficzny)
 • Instrukcja w języku polskim
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ
Opinie klientów 2