Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Towarów: 1

Kolorowanki Gołębie

Szukasz atrakcyjnej rozrywki, która aktywuje pokłady kreatywności i kształtuje zmysł estetyczny? Marzy Ci się beztroskie tworzenie obrazów, które będą wyglądały dobrze, jednak nie jesteś uzdolniony manualnie? Nic straconego! Sklep internetowy ipicasso.pl oferuje kompleksowe zestawy do rozwoju kreatywności - obrazy po numerach z motywem Gołębi, które zapewnią ciekawą rozrywkę na długie godziny. W prosty sposób możesz stworzyć fantastyczny obraz. Co więcej, jest to twórcza aktywność odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wspólne spędzanie czasu może być niezwykle inspirujące z obrazami do malowania po numerach - Gołębie.

Filtr
Paryskie gołębie
Malowanie po numerach
Paryskie gołębie Oferujemy obraz przedstawiający klimatyczny krajobraz, a tak naprawdę oferujemy produkty, dzięki którym będziesz w stanie sam go stworzyć. Z wykorzystaniem zagruntowanego płótna, zestawu 25 farb i pędzli namalujesz piękny, paryski widok. Zabawa polega na t..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Obrazy ludzi
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
55.00
Dostępne
Classic,
1
1
1
Kod: 5884

Obrazy do malowania Gołębie - aktywuj swoją wyobraźnię

Obrazy do malowania - Gołębie to doskonały sposób kreatywnej aktywności w samotności lub z bliskimi. Proponujemy specjalistyczny zestaw do malowania, który obejmuje:

 • piękne opakowanie produktu,
 • zagruntowane, bawełniane płótno na blejtramie,
 • elementy umożliwiające umocowanie obrazu na ścianie,
 • zestaw farb akrylowych na bazie nietoksycznych składników - 24 sztuki,
 • farby pakowane w próżniowe pojemniczki (nie wymagają mieszania),
 • zestaw pędzli o różnej grubości, z elastycznego włókna nylonowego – 3 sztuki,
 • arkusz kontrolny do sprawdzania,
 • instrukcja w języku polskim.

Będąc posiadaczem tak skomponowanego zestawu kreatywnego, jesteś w stanie stworzyć niezwykły obraz po numerach. Może stanowić autorską dekorację ściany w Twoim mieszkaniu. Rewelacyjnie sprawdzi się także jako spersonalizowany prezent dla bliskich na różne okazje. W ipicasso.pl oferujemy zestawy do malowania po numerach najwyższej jakości od solidnych producentów, dlatego nie musisz obawiać się o ich parametry techniczne. Wiele kolorów farbek, różnorodne pędzle, bawełniane płótno - wszystko znajdziesz w środku zestawu. Pobudź swoją wyobraźnię i stwórz kreatywne arcydzieło, nie martwiąc się o efekt! Twój obraz po numerach z motywem gołębi z pewnością będzie wyglądał zniewalająco.

Malowanie po numerach - obraz Gołębie

Malowanie po numerach to rewelacyjny pomysł na rozwijanie zdolności manualno-artystycznych. Ciekawe zajęcie nie wymaga jednak profesjonalizmu i umiejętności tworzenia, dlatego jest niesamowicie interesujące dla każdego, kto lubi angażować swoją wyobraźnię w sposób artystyczny chociażby w minimalnym stopniu.

Jeśli wizja samodzielnego stworzenia inspirującego obrazu wydaje Ci się niemożliwa do zrealizowania - nic bardziej mylnego! Wypróbuj zestawy do malowania po numerach ze sklepu internetowego ipicasso.pl, które znacznie ułatwiają ten artystyczny wyczyn. Wybierz kolorowankę z motywem gołębi, który wygląda zniewalająco jako dekoracja wnętrza. Możesz go również wręczyć bliskiej osobie, co będzie wyjątkowym prezentem. Nie zwlekaj i sam przekonaj się, jakie to proste stworzyć autorski obraz! Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były satysfakcjonujące dla każdego.