Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Cena,
Typ towaru
Rozmiar obrazu, cm
OBRAZY POJEDYNCZE
OBRAZY MODUŁOWE
Format obrazu
Fabuła
Orientacja
Trudność ( od 1 do 5)
Ilość kolorów w zestawie, szt
24
45
Dostępność
Towarów:

Kolorowanki Pawie | iPicasso.pl

Dzięki naszym propozycjom odnajdziesz w sobie skrywane pokłady kreatywności i będziesz mógł swobodnie puścić wodzę fantazji w wolnych chwilach. Ciekawa forma relaksu jest tym, czego pragniesz? A może po prostu lubisz spędzać swój czas na manualno-artystycznych czynnościach? Jeśli obawiasz się, że nie jesteś za dobrym malarzem, jednak interesuje Cię ten obszar i chętnie spróbujesz swoich sił w tej dziedzinie sztuki, zdecyduj się na malowanie po numerach. Za pomocą specjalistycznie przygotowanego płótna oraz innych narzędzi, wchodzących w skład zestawu kreatywnego stworzysz niepowtarzalne obrazy. W ofercie przedstawiamy wyjątkową propozycję kolorowanki przedstawiającej pawia.

Filter
Paw
Malowanie po numerach
Paw Malowanie obrazów większości osób kojarzy się z czymś nieosiągalnym, niemożliwym do samodzielnego wykonania. Ci, którzy chcieliby spróbować swoich sił we wspomnianej dziedzinie sztuki, powinni sięgnąć po malowanie po numerach. To ciekawa alternatywa dla tradycyjneg..
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Ptaki
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
67.15
79.00-15%
Dostępne
8
8
9
Kod: 3496
Przystojny paw
Malowanie po numerach
Przyjemny wypoczynek Każdy potrzebuje czasu na regenerację, jednak nie zawsze można to osiągnąć. Na szczęście z kolorowankami antystresowymi ze zwierzętami jest to możliwe. Odpowiednie dla dorosłych i dla dzieci, prezentujące piękne widoki, zwierzęta, naturę. W naszym sklepie dostępne są ró..
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Ptaki
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
67.15
79.00-15%
Dostępne
1
1
1
Kod: 5136
Piękny paw
Malowanie po numerach
Malowanie po numerach - Piękny Paw z dostojnym ptakiem Reprezentacyjne wnętrza albo pomieszczenia, w których przyjmuje się gości, powinny wyróżniać się stylowymi dekoracjami. Jednym z uniwersalnych, aczkolwiek modnych dodatków może stać się malowanie po numerach - Piękny paw ..
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Ptaki
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
67.15
79.00-15%
Dostępne
3
3
3
Kod: 5287
Wielobarwna pawia rodzina
Malowanie po numerach
 • Rozmiar obrazu, cm
  50x120
 • Fabuła
  Ptaki
 • Format obrazu
  Potrójny obraz
126.65
149.00-15%
Niedostępny
0
0
0
Kod: 5901
Paw
Malowanie po numerach
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Ptaki
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
67.15
79.00-15%
Dostępne
0
0
0
Kod: 5763

Obrazy do malowania - Pawie, odkryj w sobie duszę artysty

Zestaw kreatywny do malowania po numerach to doskonały sposób na stworzenie malarskiego dzieła, nawet jeśli nie posiadasz szczególnych zdolności artystycznych. Wszystko to za sprawą doskonałego szablonu graficznego, wchodzącego w skład kompletu. Do produktu załączone są także wysokiej jakości farbki - 24 sztuki oraz pędzle o rozmaitej grubości, przydatne podczas tworzenia artystycznego dzieła. W skali od 1 do 5 obraz do malowania - Pawie oceniany jest na 4, zatem idealnie nada się dla osób, które mają już doświadczenie artystyczne. Nasze zestawy kreatywne to wysokiej jakości produkty, które trafiają do nas od cenionych i solidnych producentów. Zwracamy szczególną uwagę na to, jak prezentują się nasze komplety pobudzające wyobraźnię, ponieważ zadowolenie i satysfakcja klienta są dla nas niezwykle istotne. Wierzymy w ideę naszych towarów, która sprawia, że każdy z nas może stać się artystą tworzącym fantastyczne dzieła sztuki!

Malowanie po numerach - Pawie, doskonały sposób na pobudzenie kreatywności!

Odkryj w sobie duszę artysty i stwórz innowacyjną ozdobę ściany w salonie, gabinecie czy sypialni. Do kompletu kreatywnego dołączone są elementy umożliwiające mocowanie obrazu na ścianie. Wyrazista kolorystyka kolorowanki - Pawie ożywi każde wnętrze. Tworzenie autorskich obrazów DIY może być doskonałym hobby, które zredukuje maksymalnie Twój stres kumulowany przez cały dzień. Artystyczne zajęcie umożliwi Ci rozpoczęcie przygody z malarstwem. Jedyne, czego potrzebujesz, to nasz zestaw kreatywny, a także wiele chęci i zaangażowania.

Chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent? Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę, dzięki której możesz wręczyć nietypowy upominek w postaci kolorowanki z motywem pawia do malowania po numerach. Co jest najlepsze w tym produkcie? Nie musisz mieć zdolności artystycznych! Wystarczy, że podoba Ci się pomysł malarskiej aktywności w Twoim mieszkaniu. Powinieneś jedynie wybrać odpowiedni poziom trudności malowania obrazu i możesz stworzyć dzieło, które z pewnością zrobi wrażenie na innych. Jako prezent dla bliskiej osoby zadedykuj obraz i stwórz spersonalizowany podarunek na każdą okazję.