Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.

Jak dobrać ramę do obrazu?

31.01.2023
Artykuły i recenzje

Aby stworzony obraz pięknie prezentował się na ścianie w domu czy mieszkaniu, powinien być oprawiony w odpowiednio dopasowaną ramę. Jej właściwe dobranie może okazać się trudnym zadaniem – my jednak podpowiadamy, jaki produkt wybrać, by idealnie wyeksponować dzieło. Z naszą pomocą dopasujesz odpowiednią ramę, która podkreśli zalety stworzonego obrazu. W takiej oprawie możesz również podarować komuś dzieło na prezent.

Dostępne w naszym sklepie ramy do obrazów są gotowe do powieszenia na ścianie. Nie powinieneś mieć z tym żadnego problemu, ponieważ ich instalacja jest bardzo łatwa. Dzięki nim obrazy pięknie się prezentują. Warto wyeksponować na ścianie wszystkie stworzone przez siebie lub członka rodziny dzieła. Ramy umożliwiają również postawienie obrazów na półce czy komodzie, jeśli wolisz taki sposób prezentacji.

Dopasowanie ramy do obrazu

Podczas wyboru gotowej ramy do obrazów zastanów się nad jej rozmiarem. Największym zainteresowaniem cieszą się modele 30x40, 40x50 oraz 50x65, ponieważ odpowiadają one większości obrazów. Dostępne są w różnych kolorach, co umożliwia dopasowanie produktu zarówno do indywidualnych preferencji, jak i do wnętrza. Jest to bardzo ważne, by rama pasowała do wystroju domu czy mieszkania, powinna stanowić spójną całość ze wszystkimi elementami dekoracyjnymi oraz meblami.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz ramy do obrazów odpowiednie do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim czy glamour. Dostępne są w jasnych barwach, na szczególną uwagę zasługują modele wykonane z białych płyt MDF. Dużym zainteresowaniem cieszą się również ramy ze strukturą, która imituje drewno. Dostępne są w kolorach m.in. akacji i dębu. Elegancko prezentują się natomiast ramy utrzymane w odcieniu złotym lub produkty z ozdobnymi żłobieniami, podkreślającymi charakter obrazów.

 
 
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ