Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.

Jak rozpocząć przygodę z haftowaniem

31.01.2023
Artykuły i recenzje

Być może myślisz, że haftowanie nie jest dla Ciebie… Kojarzy Ci się z zajęciem dla starszych pań? Wydaje Ci się nudne? Sprawdź, czym jest haft diamentowy i zastanów się, czy nie chcesz spróbować tego kierunku. Jest on stosunkowo nowy w rękodziele artystycznym, ale już cieszy się dużym zainteresowaniem. Klienci doceniają tę formę za kreatywność, możliwość wyrażenia siebie oraz stworzenia ciekawych dzieł, które mogą nawet stanowić dekorację domu.

Haft diamentowy, nazywany również mozaiką diamentową to proces, dzięki któremu można uzyskać niepowtarzalne obrazy trójwymiarowe. Jeśli lubisz sztukę, na pewno spodoba Ci się ta forma wyrażania siebie. Jest to też świetny sposób na stworzenie pięknych dekoracji do domu lub mieszkania. Za ich pomocą odmienisz każde wnętrze. Ponadto stanowią świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Podarowanie czegoś wykonanego samodzielnie z pewnością ucieszy osobę obdarowywaną.

Co jest potrzebne do haftu diamentowego?

Aby rozpocząć przygodę z haftem diamentowym, wystarczy kupić zestaw. Dostępne są one w naszym sklepie – oferujemy atrakcyjne zestawy, dzięki którym zyskasz wszystko to, co potrzebne do tworzenia niepowtarzalnych dzieł. Czynność polega na układaniu kolorowych obrazów za pomocą specjalnych kryształków. Należy postępować zgodnie z określonym schematem, co jest bardzo ważne, by uzyskać oczekiwany rezultat.

Do układania kryształków służy aplikator w kształcie długopisu. Płótno, na którym powstaje obraz, ma klejącą warstwę, dzięki czemu kryształki do niego przylegają, nie ma obawy, że niespodziewanie spadną. Haft diamentowy to przyjemna czynność i świetny sposób na spędzanie wolnego czasu w samotności lub w towarzystwie najbliższych. Jeśli będziesz postępował zgodnie ze schematem, układanie koralików na pewno nie okaże się dla Ciebie trudne!

 
 
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ