Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.

Malowanie po numerach jako rozrywka dla starszych i młodszych

14.02.2023
Artykuły i recenzje

Obecnie coraz mniej osób decyduje się na manualne rozrywki – znacznie więcej ludzi woli spędzać wolny czas przed ekranem telefonu czy laptopa. Niestety takie zachowanie nie pozwala rozwijać cennych umiejętności, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku małych dzieci. Dlatego warto znaleźć rozrywkę odpowiednią zarówno dla starszych, jak i młodszych. Polecamy malowanie po numerach, które sprawdza się dla osób w każdym wieku.

Malowanie po numerach to specjalna technika, do której wykorzystuje się farby akrylowe. Z ich pomocą maluje się specjalne pola zaznaczone na planszy. Dzięki temu powstaje piękny obraz – po ukończeniu można go zawiesić na ścianie domu czy mieszkania. Stanowi bowiem piękną dekorację wnętrza, a poza tym świadczy o talencie osoby, która go namalowała.

Czy malowanie po numerach nie jest nudne?

Malowanie po numerach absolutnie nie jest nudne! Nawet jeśli nie przepadasz za rysowaniem czy malowaniem, to być może zainteresuje Cię ten sposób tworzenia. Nie jest on bowiem zwykły – nie polega na dowolnym malowaniu tego, na co akurat masz ochotę. Najpierw musisz wybrać obraz, a następnie pokolorować go zgodnie z oznaczeniami. Każda farba jest przypisana do pola na płótnie. Dzięki temu całość staje się atrakcyjniejsza, ale też łatwiejsza i w ten sposób na pewno każdy poradzi sobie z ukończeniem pięknego obrazu.

Czy dzieci również mogą malować po numerach?

Malowanie po numerach dla dzieci cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem. Nie ma żadnych przeszkód, by maluchy spróbowały swoich sił! Warto jednak wybrać dla nich łatwiejsze obrazki, przedstawiające ulubiony motyw najmłodszych. Mogą to być zwierzęta, rośliny czy postacie z bajek. Dzięki temu malowanie stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne. Dzieci potrafią spędzić przy tej czynności nawet kilka godzin dziennie! Rozwija to ich zdolności artystyczne, a także pozwala ćwiczyć precyzję i cierpliwość.

 
 
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ