Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Cena,
Rozmiar obrazu, cm
OBRAZY POJEDYNCZE
Format obrazu
Jakie płótno
Fabuła
Orientacja (kształt)
Trudność ( od 1 do 5)
Ilość kolorów w zestawie, szt
26
27
Wymaga złożenia
Dostępność
Towarów: 3

Samoloty

Uwielbiasz podróżować za pomocą samolotów? Lubisz znajdować się w przestworzach i w relatywnie krótkim czasie przemieszczać się do miejsc oddalonych o tysiące kilometrów od swojego domu? Dodatkowo szukasz jeszcze kreatywnego hobby, którym mógłbyś zająć się w wolnym czasie po pracy czy szkole? Jeżeli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, to mamy dla Ciebie coś, co na pewno Ci się spodoba.

Filtr
Wysoko w niebie
Malowanie po numerach
Profesjonalne zestawy do samodzielnego malowania Malowanie po numerach to kreatywna i ciekawa forma nowoczesnej rozrywki stworzona z myślą o miłośnikach tworzenia, rysowania i kolorowania. Przeznaczona jest dla osób w każdym wieku, niezależnie od zdolności malarskich. Malowanie po numerach..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Inne
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
55.00
Dostępne
Classic,
6
6
5
Kod: 5150
Na ulicach Londynu 50x65cm
Malowanie po numerach
Na ulicach Londynu  — Malowanie po numerach Samodzielne malowanie obrazów nigdy nie było łatwiejsze! Jeśli chcesz się poczuć jak prawdziwy artysta zamów zestaw do malowania po numerach. Na czym to polega? W zamówieniu otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria —..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  50x65
 • Fabuła
  Miejskie krajobrazy
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
79.00
Dostępne
Classic,
3
3
3
Kod: 4994
Klasyczny samochód oldschoolowy
Malowanie po numerach
Prezentowany obraz do namalowania - Klasyczny samochód oldschoolowy w rozmiarze 40 x 50 cm to świetny pomysł na kreatywne spędzanie czasu. Zestaw składa się z niezbędnego wyposażenia, aby samodzielnie poznać artystyczny kunszt i własnoręcznie stworzyć dzieło. Pięknie opakowany może być idealn..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Inne
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
55.00
Dostępne
Classic,
3
3
1
Kod: 5516

Obraz do namalowania przedstawiający samoloty koloruje się według numerów, dzięki czemu nie trzeba posiadać wybitnych zdolności plastycznych, aby dokonać tego w sposób satysfakcjonujący. Nie trzeba także mieć własnego pomysłu na obraz, co często prowadzi do zaniechania prób, a tutaj pomysł masz podany na tacy. Niemniej jednak warto wiedzieć, że malowanie po numerach jest czynnością wymagającą skupienia i precyzyjnych ruchów. Jeżeli jesteś osobą cierpliwą i wykonującą solidnie to, za co się zabierasz, to z pewnością tego typu produkt trafi w Twój gust. Miło spędzisz czas, dokładnie wykonując malowanie po numerach obrazu, na którym znajdują się samoloty. Tego typu propozycja pozwala zwiększyć umiejętności malarskie, szczególnie te, dotyczące dokładnego kolorowania zarówno większych, jak i mniejszych powierzchni. Nie można także zapomnieć o praktycznie największej zalecie tego rodzaju rozrywki – ukończoną pracę można powiesić na ścianie i tym samym zyskać przepiękną ozdobę.

Co znajduje się w zestawie malowania po numerach?

Każde kolorowanie po numerach obrazu, na którym są samoloty, zawiera w zestawie przede wszystkim farby w różnych ilościach – dostosowanych do tego, jak zróżnicowany kolorystycznie jest dany obraz. Komplet tworzą produkowane z nietoksycznych substancji farby akrylowe, zamknięte w próżniowych pojemniczkach, dzięki czemu po otwarciu nie trzeba ich mieszać i od razu można nimi malować. Ponadto, w każdym pudełku znajduje się także niewielki zestaw trzech pędzli w różnych rozmiarach. Wykonane są z włókna nylonowego, charakteryzującego się naprawdę dobrą elastycznością, dzięki której malowanie zarówno po większych, jak i mniejszych powierzchniach, na których jest mnóstwo detali, stanie się prostsze. Oprócz tego zestaw obejmuje już zagruntowane, bawełniane płótno na blejtramie. Dodatkowo w pięknym pudełku jest też arkusz kontrolny do sprawdzania, mający postać powtórzonego schematu graficznego. Samoloty - malowanie po numerach okaże się proste w realizacji dzięki dokładnej instrukcji w języku polskim, a za sprawą specjalnych elementów skończony obraz można powiesić na ścianie. Tak doskonale wyposażony zestaw sprawdzi się nie tylko dla Ciebie, ale także jako prezent dla bliskiej osoby uwielbiającej kreatywne prace, a także pasjonującej się podniebnym światem. Wszystkie nasze propozycje oznaczone są według pięciostopniowej skali trudności, aby można było dopasować je do własnego poziomu umiejętności. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem.