Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Cena,
Typ towaru
Rozmiar obrazu, cm
OBRAZY POJEDYNCZE
Format obrazu
Fabuła
Orientacja
Trudność ( od 1 do 5)
Ilość kolorów w zestawie, szt
17
36
Dostępność
Towarów: 4

Malowanie po numerach i kolorowanki - Małpy

Malowanie towarzyszy człowiekowi od prehistorii, kiedy to uproszczone malunki wykonywane na ścianach jaskiń z czasem zaczęto rysować innymi kolorami bazującymi na barwnikach naturalnego pochodzenia. Puste pola wypełniano kolorem - tak zrodziło się malowanie. Człowiek pierwotny początkowo uwieczniał otaczający go świat - głównie były to sylwetki ludzi i zwierząt. Te drugie odgrywały niezwykle istotną rolę w życiu naszych przodków. Niektóre ze zwierząt człowiek z czasem udomowił, inne pozostały wciąż dzikie. Oferowane przez sklep internetowy ipicasso.pl obrazy do malowania po numerach małp to powrót do tego, co dzikie i nieokiełznane, a zarazem piękne i tajemnicze. Dzięki tym obrazom każdy może obudzić w sobie artystę i tworzyć obrazy, które po ukończeniu przyozdobią dom. To również świetny sposób na walkę ze stresem - udowodniono, że malowanie pomaga się odprężyć, odpocząć po ciężkim dniu, czerpać radość z wykonywanej czynności, a także ćwiczy dokładność, cierpliwość i skupienie. To czyni je dobrym sposobem spędzania czasu wolnego dla osób w różnym wieku - w samotności, we dwoje bądź jako rodzinna zabawa. Różnorodność motywów dostępnych w ofercie sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie - od tęczowej małpy z bogatym wyborem żywych kolorów, po małpę słuchającą muzyki, nadającą się jako element wystroju młodzieżowego pokoju.

Filter
Tęczowy szympans
Malowanie po numerach
Odpocznij i zregeneruj się Stres to wyniszczająca siła, z którą powinno się walczyć. Antystresowe kolorowanki - zwierzęta doskonale Ci w tym pomogą. Będziesz w końcu miał czas na odprężenie. Możesz spędzić go w zaciszu, ciesząc się samotnością lub zaangażować rodzinę czy znajomych. W ten c..
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Zwierzęta
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
58.65
69.00-15%
Dostępne
7
7
6
Kod: 5143
Wielbiciel muzyki
Malowanie po numerach
Odstresuj się za pomocą kolorowanek Czy uwielbiałeś kiedyś kolorować lub malować? Dawało Ci to przyjemność i spokój? A może chciałeś tego zawsze spróbować, ale odkładałeś to na później? Na naszej stronie możesz wybierać spośród szeregu kolorowanek antystresowych, kt&oa..
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Zwierzęta
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
58.65
69.00-15%
Dostępne
1
1
1
Kod: 5117
Mandril alfa
Malowanie po numerach
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Zwierzęta
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
67.15
79.00-15%
Dostępne
2
2
1
Kod: 5452
Prawdziwy koneser muzyki.
Malowanie po numerach
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Zwierzęta
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
67.15
79.00-15%
Dostępne
1
1
1
Kod: 5598

Obrazy do malowania - Małpy

W ofercie sklepu internetowego ipicasso.pl znajduje się szeroki wybór obrazów do malowania z małpami o różnych wzorach projektowanych przez innych artystów, a także wiele rozmaitych, równie ciekawych motywów. Kolorowanki małp po numerach różnią się między sobą poziomem zaawansowania, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią opcję dla siebie, dostosowaną do swoich umiejętności. Do doskonała zabawa zarówno w pojedynkę, jak i dla całej rodziny, gdyż obrazki są uniwersalne - bez podziału na płeć czy wiek. Po ukończeniu obrazu można przymocować dołączone do gotowego zestawu uchwyty i zawiesić na ścianie w pokoju. Dzięki doborowi żywych i jasnych barw motyw małp dobrze sprawdzi się we wnętrzach w stylu art deco lub nowoczesnych, a także w pokojach młodzieżowych. Może stanowić również własnoręcznie pomalowany prezent dla bliskiej osoby.

Kolorowanki małp - idealny prezent dla młodszych i starszych

Gotowe zestawy obrazów do malowania po numerach zawierają motyw małpy umieszczony na wysokiej jakości, bawełnianym płótnie rozciągniętym na blejtramie, trzy  pędzle o różnej grubości do wykańczania poszczególnych detali, komplet starannie dobranych, nietoksycznych farb zapakowanych próżniowo (co zapobiega ich wysychaniu), elementy do mocowania obrazu na ścianie, a także arkusz kontrolny z grafiką do sprawdzenia i instrukcję w języku polskim. Wszystko to zapakowane w piękne pudełko nadające się na prezent. Można obdarować bliską osobę takim zestawem, który pomoże się  jej odprężyć, spędzić kreatywnie czas wolny lub samodzielnie pomalować obraz i taki prezent podarować rodzicom czy dziadkom. Kolorowanki małp są uniwersalne - bez podziału na płeć czy wiek, dlatego nadadzą się jako upominek z różnych okazji.