Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Cena,
Typ towaru
Rozmiar obrazu, cm
OBRAZY POJEDYNCZE
Format obrazu
Fabuła
Orientacja
Trudność ( od 1 do 5)
Ilość kolorów w zestawie, szt
17
19
Dostępność
Towarów: 3

Malowanie po numerach i kolorowanki - Szopy

Malowanie jest jednym z najstarszych sposobów spędzania czasu wolnego. Swoje korzenie ma już w czasach pierwotnych, kiedy to nasi przodkowie po rysowaniu na ścianach zaczęli wypełniać puste przestrzenie kolorowymi barwnikami naturalnego pochodzenia. Malowanie ewoluowało na przestrzeni wieków, kiedy to proste barwniki zaczęły być wypierane przez farby, a malowane wzory robiły się coraz bardziej szczegółowe. Z tego też względu dzisiaj istnieje wiele stylów, form malarskich, a także narzędzi i metod produkcji. Ludzie pierwotni odzwierciedlali istotne elementy otaczającego ich świata, dlatego jednymi z pierwszych malowideł były właśnie dzikie zwierzęta odgrywające ówcześnie bardzo ważną rolę w walce o przetrwanie. Do dzisiaj motyw zwierząt jest popularny w malarstwie - można powiedzieć, że to powrót do korzeni. Każdy kiedyś chciał chociaż przez chwilę być artystą - dzisiaj to możliwe dzięki obrazom do malowania po numerach o wielu ciekawych motywach zwierzęcych, np. z szopem. Gotowe zestawy z płótnem, kompletem farb i pędzli oraz kluczem odpowiedzi pomogą każdemu stworzyć istne dzieło sztuki.

Filtr
Stokrotka dla ciebie
Malowanie po numerach
Nowa metoda malowania obrazów dla początkujących skradła już serca ludzi na całym świecie. Teraz również w Polsce możesz kupić zestawy do malowania tą metodą. Obraz Stokrotka dla ciebie malowanie po numerach to wspaniały zestaw do kreatywnej zabawy i spędzenia czasu w twórczy sp..
 • Rozmiar obrazu, cm
  30x40
 • Fabuła
  Zwierzęta
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
53.10
59.00-10%
Dostępne
5
5
4
Kod: 5269
Słodki szop
Malowanie po numerach
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Zwierzęta
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
55.30
79.00-30%
Dostępne
1
1
1
Kod: 3510
Stokrotka dla ciebie
Malowanie po numerach
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Zwierzęta
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
71.10
79.00-10%
Dostępne
0
0
0
Kod: 5306

Obrazy do malowania szopów - idealny prezent

Sklep ipicasso.pl oferuje obrazy do malowania szopów o zróżnicowanym stopniu trudności i różnych rozmiarach, dzięki czemu będzie to świetny sposób spędzenia czasu wolnego dla wszystkich - niezależnie od wieku czy płci. Można je kolorować samemu bądź z najbliższymi, czyniąc z tego dobrą rozrywkę dla całej rodziny. Malowanie po numerach szopów pozwoli nie tylko skupić się na zajęciu, ale również poprawi technikę, jaką posługuje się malujący. Po skończonej pracy obraz można zawiesić na ścianie po przymocowaniu specjalnych (dołączonych do zestawu) uchwytów. To wszystko czyni obrazy do malowania po numerach idealnym pomysłem na prezent dla osób w każdym wieku oraz na różne okazje.

Kolorowanki szopów - dobry sposób na stres

Chociaż wielu osobom wydaje się, że malowanie jest czynnością przeznaczoną głównie dla artystów i dzieci, nic bardziej mylnego! Już wiele lat temu przeprowadzone badania wykazały, że osoby skupiające się na malowaniu łatwiej radzą sobie ze stresem i mają bardziej optymistyczne nastawienie, co stało się podstawą do wykorzystania tej czynności w terapii. Obrazy do malowania szopów i innych zwierząt to idealne zajęcie na pozbycie się stresu, a tym samym na relaks i czerpanie przyjemności z czynności łączącej w sobie dokładność i skupienie. W ofercie znajdują się kolorowanki - Szopy, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie - od uroczych szopów ze stokrotką, aż po dzikie stworzenia na tle swojego naturalnego środowiska. Wszystkie obrazy składają się z motywu naniesionego na wysokiej jakości płótno bawełniane przymocowane do blejtramy, zestawu starannie dobranych, nietoksycznych farb pakowanych próżniowo, kompletu trzech pędzli o różnej grubości włosia, arkusza kontrolnego z motywem graficznym do sprawdzania oraz instrukcją w języku polskim. Wszystko zapakowane jest w eleganckie pudełko, co czyni zestaw świetną opcją na prezent. Kolorowanki z motywem szopów pomogą obdarowanej osobie na łatwe pozbycie się stresu i miłe zajęcie w samotności lub gronie najbliższych.