Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Maska „Żelazny człowiek”, zestaw do składania (do sesji zdjęciowych i rozrywki) papercraft 3d modele
Maska „Żelazny człowiek”, zestaw do składania (do sesji zdjęciowych i rozrywki)
Kod: 5338
0
65.00
Kod: 5338

Maska „Żelazny człowiek”, zestaw do składania (do sesji zdjęciowych i rozrywki)

(PP-3IRM-2GR)
0
Charakterystyki
Czas wykonania(godzin)
2
Marka
Paperraz
Wymiary po złożeniu (WxSX G), cm
27x18x23
Szczegółowe charakterystyki
KOSZT I CZAS DOSTAWY
1 dzień
roboczy
Dostawa gratis od 130 zł
Warunki dostawy
1-2 dni
robocze
Dostawa zagraniczna
Koszt wysyłki od 20 zł
Warunki dostawy
od 3 dni
roboczych

Maska Iron Man z papieru

Składanie papierowych modeli to hobby o długiej tradycji. Kiedyś były to czołgi, samoloty lub pociągi, zestawy kupowane w kioskach ruchu, przeznaczone dla cierpliwych i fascynujących się wojną lub transportem dzieci i młodzieży. Dziesiątki lub setki elementów, instrukcja obsługi, trochę kleju - tyle wystarczy, aby zapewnić sobie dobrą i niezwykle satysfakcjonującą zabawę na długie godziny. Czasy się zmieniły, a nasi idole to już nie czterej pancerni, nie Bolek i Lolek, tylko postacie z granych w multipleksach filmowych hitów, wysokobudżetowych produkcji, wprowadzających nas w świat uniwersum gwiezdnych wojen lub Marvela.

Wciel się w marvelowską postać!

Będąc nowoczesną firmą, idziemy z duchem czasu i odpowiadamy na wasze potrzeby, oferując maskę Iron Mana, jednej z kluczowych marvelowskich postaci. Genialny naukowiec i multimilioner, budujący nowoczesną zbroję, którą zakłada na siebie, by walczyć ze złem, występkiem i tymi, którzy nasz świat najchętniej widzieliby w ogniu, chcąc doprowadzić do jego zagłady. Iron Man - żelazny człowiek, oprócz pojawiania się u boku innych walczących ze złem bohaterów ze swojego uniwersum, doczekał się swojej własnej, niezwykle popularnej serii filmów.

Dzięki naszej składanej z papieru masce, w rolę żelaznego bohatera możesz wcielić się również i Ty! Zmienić się w herosa w zaciszu własnego domu, zaskoczyć swoją rodzinę, przyjaciół, wprawić w osłupienie i zachwyt każdego, kto miał okazję zobaczyć Iron Mana w akcji, na dużym ekranie, ciskającego pięściami w przeciwników, unikającego śmiercionośnych pocisków, biorącego udział w niebezpiecznym tańcu ze śmiercią, wymykając się jej zawsze o krok.

Wykonaj maskę sam

Stopień trudności złożenia papierowej maski Iron Mana to dwa w pięciopunktowej skali, a czas jej złożenia to w przybliżeniu dwie godziny. Elementy umieszczone są w szablonie, wykonane z designerskej tektury włoskiej o gramaturze 220–290 g/m. Zestaw zawiera w sobie wszystkie niezbędne elementy do złożenia maski; oprócz papierowych elementów, jest to również klej szybkoschnący oraz przyjazna użytkownikowi instrukcja obsługi. Jej wymiary po złożeniu to 27x18x23 cm.

Podstawowe cechy charakterystyczne
 • Czas wykonania(godzin)
  2
 • Marka
  Paperraz
 • Wymiary po złożeniu (WxSX G), cm
  27x18x23
Dodatkowe cechy charakterystyczne
 • Trudność ( od 1 do 5)
  2
Kompletność
 • Elementy umieszczone w szablonie, wykonane z designerskej tektury włoskiej o gramaturze 220–290 g / m
 • Klej szybkoschnący
 • Instrukcję obsługi
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ