Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.

Cechy obrazów marki Picasso Premium

31.08.2017
Artykuły i recenzje

PICASSO Premium –jest rzeczywiście jakościowym zestawem dla malowania. Co robi dany produkt wyjątkowym oraz nie podobnym do innych? Jakość oraz jeszcze raz jakość.

Obrazy po numerach PICASSO Premium posiadają dobre szkice, kolory są  maksymalnie dobrze dopasowane oraz mają najlepsze opakowanie farb ze wszystkich zestawów dla rysowania.

Większość producentów kolorowanek po numerach mają do dyspozycji tylko możliwość przetwarzania obrazu z komputera i zestawianie kolorów farb. W dążeniu za asortymentem bardzo mało czasu jest poświęcane procesowi tworzenia nowej tematyki rysunku, co wpływa na końcowy wynik pracy, który uwierzcie, w większości przypadków Państwa nie zadowoli.

Utworzenie nowej sceny oraz jej dokładne opracowanie – jest bardzo pracochłonną oraz poważną współpracą artystów oraz administratorów programu. Wszystkie obrazy na końcowym etapie obowiązkowo muszą być pofarbowane przez doświadczonych malarzy, w sytuacji najmniejszej różnicy kolorów lub końcowej tematyki rysunki są poprawiane. Proces ten jest czasochłonny i pracochłonny, wymagający dużej ilości czasu oraz zasobów. Ale efekt jest tego wart – gotowy obraz jak najbardziej będzie spełniać Państwa oczekiwania.

Ze względu na słaby poziom projektowania tematyki rysunku od producentów tanich obrazów, końcowy wynik często nie odpowiada rysunkom zamieszczonym na stronie internetowej. Ponadto bardzo często na stronach internetowych zamieszczone są oryginały obrazów znanych artystów, co wprowadza w błąd, mówiąc, że po kolorowaniu rysunku otrzymają Państwo dokładnie ten sam rezultat. W żądnym wypadku nie można narysować dokładnie taki sam obraz, jak w oryginale u wielkich artystów. Ale wynik może być bardzo zbliżony.

Żeby Państwa oczekiwania oraz rezultaty były maksymalnie podobne do oryginału, na wszystkich opakowaniach zestawów do malowania marki PICASSO PREMIUM jest narysowany dokładnie ten rysunek, który będzie otrzymany po skończeniu kolorowania. Możecie Państwo być tego pewni!

Niepowtarzalność zestawów PICASSO PREMIUM wyróżnia to, że wszystkie farby do malowania są zapakowane w specjalne pojemniczki. Po co to jest robione? Odpowiedź jest prosta – pakowanie w rurkach próżniowych pozwala przechowywać farby w bardziej nasyconej (nie w takiej wodnistej konsystencji) strukturze, oraz z taką samą gęstością u wszystkich kolorów. Jest to praktycznie niedostępne przy przechowywaniu farb w zwykłych pojemnikach dla farb. Ponadto, takie przechowywanie farb pozwala zachować dobrą jakość więcej niż na 2 lata, dlatego gotowe obrazy PICASSO PREMIUM mają tak jasne i nasycone kolory.

Kolejną zaletą obrazów PICASSO PREMIUM w porównaniu do innych producentów jest duża gama kolorów, która decyduje o kolorystyce stworzonego obrazu. W wyniku czego obrazy są bardziej realistyczne, jasne oraz atrakcyjne. Dla porównania przedstawione zostały 2 gotowe obrazy o takiej samej tematyce. Po lewej – zestaw PICASSO PREMIUM. Na rysunku jest 31 kolor. Po prawej – producent Menglei, 24 kolory.


Poziom nasycenia kolorów oraz realizmu jest oczywisty.

Najlepszym dowodem jakości oraz niepowtarzalności zestawów dla rysowania od PICASSO PREMIUM będzie rezultat końcowy. Dla porównania przedstawione są prace od PICASSO PREMIUM i zestawów innych producentów.Tak więc, my możemy zapewnić Pańswa, że kupując zestawy do malowania PICASSO PREMIUM, otrzymacie wspaniały wynik. Oczywiście, takie zestawy kosztują drożej niż zwykłe, ale nie wiąże się to z chęcią zarobić więcej pieniędzy, ale z wysokim kosztem towaru oraz w większym stopniu – wysoką jakością. Przecierz, żeby namalować skomplikowany obraz trzeba spędzić za malowaniem nie jeden dzień. A wynik końcowy zdecydowanie  powinien zadowolić każdego i w żadnym wypadku nie odwrotnie!

Czy warto zapłacić więcej za wyższą jakość i poziom obrazu? Decyzja zawsze należy do Państwa!

 

 
 
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ