Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.

Malowanie po numerach: dla kogo i po co są stworzone

29.08.2017
Artykuły i recenzje

Dla kogo i dlaczego są stworzone obrazy do malowania po numerach? 

Audytorium docelowe nie jest ograniczone. Nie jest ważne jakiej jesteś płci, rasy, religii, światopoglądu czy ile masz lat - każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie w tym pasjonującym zajęciu.

Dzieci, ich rodzice, babcie, dziadkowie – wszyscy, każdy kto ma siłę trzymać w rękach pędzel! Malowanie po numerach to niezwykły prezent i niebanalna rzecz. Ten rodzaj twórczości posiada szereg pozytywnych aspektów, a mianowicie:

1. Dla dzieci: rysowanie jest szczególnie pożyteczne, ponieważ pomaga ono rozwijać fantazję, przekazuje miłość do poczucia piękna, napełnia czas dziecka twórczym i ciekawym procesem, który rozwija:

• inteligencję;

• szybkość myślenia;

• motorykę;

• wytrwałość. 

Po co szukać urwisa po ulicach, przyjaciołach, czekać na powrót do domu i denerwować się? Podaruj mu nową pasję – malowanie po numerach!

2. Dla dorosłych: pomaga niwelować stres, pobyć sam na sam ze sobą w ciekawym i pasjonującym świecie malarstwa. W wielu krajach świata malowanie po numerach jest modną pasją i ciekawym sposobem na spędzania czasu. Ponadto eksperci udowodnili, że takie zajęcie ma pozytywny wpływ na naszą psychikę, dlatego w Europie psychoterapeuci często wykorzystują rysowanie jako jeden z rodzajów profilaktyki i leczenia nerwicy, stresu i innych dolegliwości wywołanych współczesnym zwariowanym trybem życia.

Malowanie po numerach stanowią idealny prezent, pamiątkę i elementem wystroju wnętrza.

Prezent/pamiątka: Długo myślą Państwo, co podarować krewnym i bliskim na urodziny, święto lub inne ważne uroczystości?

Męczy Państwa poszukiwanie prezentów w sklepach, a potrzebujecie niecodzienny i pozostający w pamięci prezent? Oryginalny oraz od serca? Mamy rozwiązanie problemu – malowania po numerach!

Obrazy po numerach IPICASSO są zapakowane do dużego, barwnego pudełka i stanowią doskonały oraz oryginalny prezent, który bez wątpienia nie pozostawi nikogo obojętnym i dostarczy radość. Podaruj barwny świat swoim krewnym i bliskim na urodziny, jubileusz lub inną uroczystość. Wręczając nasz produkt pozwolicie na stworzenie prawdziwego arcydzieła oraz podarujecie komuś trochę radości. 

 

 

Niezwykła niespodzianka: chcesz nie tylko ucieszyć ukochanych kupionym prezentem, ale wręczyć niezwykłą niespodziankę, zrobioną swoimi rękami i od serca? Malowanie po numerach IPICASSO – stwórz swój obraz, jedyny w swoim rodzaju i podaruj ukochanym! To niezwykle wzruszający prezent ponieważ zostanie on zrobiony własnoręcznie.  Włożone w pracę "dusza artysty" i "serce poety" będą świadczyć o niezwykłym poświęceniu włożonym w tworzenie prezentu! Po powieszeniu na ścianę obraz zawsze będzie przypominać o cudownym podarunku . 
 

 

Przedmiot wnętrza/dekoru: doda elegancji i smaku do wnętrza mieszkania lub biura – po namalowaniu upodobanego obrazu po numerach i ozdobieniu nim ściany domu lub mieszkania. Dana ozdoba będzie stale cieszyć Państwa i gości, ponieważ stanowi to prawdziwe dzieło, stworzone swoimi rękami. Malowanie po numerach stanowi idealny prezent na parapetówkę, ponieważ pozwala jego posiadaczom własnoręcznie stworzyć niepowtarzalny styl swojego pomieszczenia.

 
 
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ