Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.
Cena,
Rozmiar obrazu, cm
OBRAZY POJEDYNCZE
Format obrazu
Jakie płótno
Fabuła
Orientacja (kształt)
Trudność ( od 1 do 5)
Ilość kolorów w zestawie, szt
17
36
Wymaga złożenia
Dostępność
Towarów: 3

Lilie

Malowanie po numerach - Lilie

Lilia jako roślina ozdobna prezentuje się niesamowicie zarówno w ogrodzie, jak i domu. Jeśli uwielbiasz ten kwiat o niezwykłej urodzie, to wystarczy, że sięgniesz po dostępny w naszym sklepie internetowym dowolny zestaw z serii Lilie - malowanie po numerach. Po skończonej pracy możesz powiesić samodzielnie wykonany obraz w wybranej przestrzeni za pomocą zamieszczonych w komplecie prostych w użyciu elementów do mocowania.

Filtr
Błękitny motyl
Malowanie po numerach
Błękitny motyl — kategoria zwierzęta Samodzielne malowanie obrazów nigdy nie było łatwiejsze! Jeśli chcesz się poczuć jak prawdziwy artysta zamów zestaw do malowania po numerach. Na czym to polega? W zamówieniu otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria — płót..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  30x40
 • Fabuła
  Kwiaty
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
45.00
Dostępne
Classic,
2
2
0
Kod: 3455
Bez i narcyzy
Malowanie po numerach
Bez i narcyzy — kategoria kwiaty Samodzielne malowanie obrazów nigdy nie było łatwiejsze! Jeśli chcesz się poczuć jak prawdziwy artysta zamów zestaw do malowania po numerach. Na czym to polega? W zamówieniu otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria — płótno, ..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  40x50
 • Fabuła
  Kwiaty
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
55.00
Dostępne
Classic,
6
6
4
Kod: 5605
Żółta lilia
Malowanie po numerach
Żółta lilia — kategoria kwiaty Samodzielne malowanie obrazów nigdy nie było łatwiejsze! Jeśli chcesz się poczuć jak prawdziwy artysta zamów zestaw do malowania po numerach. Na czym to polega? W zamówieniu otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria — płó..
 • Jakie płótno
  Płótno naciągnięte na ramę
 • Rozmiar obrazu, cm
  30x40
 • Fabuła
  Kwiaty
 • Format obrazu
  Pojedynczy obraz
45.00
Dostępne
Classic,
0
0
0
Kod: 3448

Projekt dla Ciebie

Nawet jeśli nie wierzysz w swoje artystyczne zdolności, za pomocą zestawu do malowania po numerach - Lilie uzyskasz efekt, który zaskoczy nawet Ciebie. Wybierz projekt, który sprosta Twoim estetycznym oczekiwaniom. Bukiet, pojedynczy kwiat, ukwiecona łąka na tle górskiego krajobrazu, a może bujna kompozycja w wazonie lub w koszu? Dobierz projekt, który odnajdzie się we wnętrzu Twojego domu. Kolorowanie po numerach - Lilie to kreatywna próba rozwoju Twoich artystycznych talentów. Otrzymasz komplet narzędzi, dzięki którym stworzysz unikalny projekt. Na zagruntowanym, bawełnianym płótnie umieszczony jest szkic, który wypełniasz zgodnie z instrukcją odpowiednimi farbami akrylowymi. Są one bezpieczne dla środowiska, zapakowane w próżniowe pojemniczki. Dzięki tej technice farby nie rozwarstwiają się, przez co nie trzeba ich mieszać. Poszczególne barwy nakładasz zgodnie z instrukcją. W każdej chwili możesz posiłkować się arkuszem kontrolnym dla sprawdzenia, czy właściwie realizujesz poszczególne etapy.

Kreatywny prezent

Obraz do namalowania - Lilie to świetna propozycja na oryginalny prezent - zwłaszcza jeśli obdarowana osoba jest wielkim amatorem kwiatów. Wręczysz jej kompletny zestaw, dzięki któremu każdy amator-florysta stworzy niezwykły obraz. Wystarczy odrobina zaangażowania i czasu, aby wykonać dzieło zdobiące wybrane wnętrze Twojego domu. A może warto stworzyć całą serię obrazów? Niech twórcze działanie na płótnie stanie się Twoim nowym hobby. Rozwijaj swoją artystyczną pasję, twórz projekty, których realizacja jest doskonałą drogą do uzyskania wewnętrznej harmonii.