Please rotate your device
We don't support landscape mode yet. Please go back to portrait mode for the best experience.

Malowanie po numerach: dla kogo i po co są stwozone

29.08.2017
Artykuły

Dla kogo i dlaczego są stworzone obrazy po numerach? Spróbujemy wyjaśnić.

Audytorium docelowe nie jest ograniczone. Nie jest ważne jakiej jesteś płci, rasy, religii, światopoglądu czy ile masz lat - każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie w tym pasjonującym zajęciu.

Dzieci, ich rodzice, babcie, dziadkowie – wszyscy, kto ma siłę trzymać w rękach pędzel! Malowania po numerach to niezwykły prezent i niebanalna rzecz. Ten rodzaj twórczości posiada szereg pozytywnych momentów i efektów, a mianowicie:

1. Dzieciom: rysowanie jest szczególnie pożyteczne dla dzieci, ponieważ pomaga ono rozwijać fantazję, przekazuje miłość do poczucia piękna, napełnia czas dziecka twórczym i ciekawym procesem, który rozwija:

• inteligencję;

• szybkość myślenia;

• motorykę;

• wytrwałość. 

Po co szukać urwisa po ulicach, przyjaciołach, czekać na powrót do domu i denerwować się? Podaruj mu nową pasję – malowania po numerach!

2. Dorosłym: pomaga usunąć stres, pobyć sam na sam z sobą w ciekawym i pasjonującym świecie malarstwa. W wielu krajach świata malowania po numerach jest modną pasją i ciekawym sposobem dla spędzania czasu. Ponadto eksperci udowodnili, że takie zajęcie ma pozytywny wpływ na naszą psychikę, dlatego w Europie psychoterapeuci często wykorzystują rysowanie jako jeden z rodzajów profilaktyki i leczenia nierwic, stresów i innych dolegliwości wywołanycj współczesnym zwarjowanym trybem życia.

Malowanie po numerach stanowią idealny prezent, pamiątkę i elementem wystroju wnętrza.

Prezent/pamiątka: Długo myślą Państwo, co podarować krewnym i bliskim na urodziny, święto i inne ważne uroczystości?

Męczy Państwa poszukiwanie prezentów w sklepach, a potrzebujecie niebanalny i pozostający w pamięci prezent? Oryginalny oraz od całego serca? Mamy rozwiązanie problemu – malowania po numerach!

Obrazy po numerach PICASSO są zapakowane do dużego barwnego pudełka i stanowią doskonały i oryginalny prezent, który bez wątpliwości, nie pozostawi nikogo obojętnym i dostarczy radość. Podaruj barwny świat swoim krewnym i bliskim na urodziny, jubileusz i inne wydarzenia świąteczne. Wręczając im nasz produkt pozwolicie na stworzenie prawdziwego arcydzieła.

 

 

Niezwykła niespodzianka: chcesz nie tylko ucieszyć ukochanych kupionym prezentem, ale wręczyć niezwykłą niespodziankę, zrobioną swoimi rękami i od samego serca? Malowania po numerach PICASSO – stwórz swój obraz, jedyny i unikatowy w swoim rodzaju, i podaruj ukochanym! Ten niezwykle wzruszający prezent będzie lepszym dowodem twoich ciepłych uczuć – przecież będzie on zrobiony rękami ukochanego człowieka specjalnie dla Państwa, została włożona do niego "dusza artysty" , "serce poety" i twoje najjaśniejsze uczucia! Wieszając na ścianę albo stawiając na stół on zawsze będzie przypominać Państwu o drugiej połówce. Cały proces malowania jest łatwy i dostępny dla każdego!
 

 

Przedmiot wnętrza/dekoru: doda elegancji i smaku do wnętrza mieszkania lub biura – po namalowaniu upodobanego obrazu po numerach i ozdobie nim ściany domu lub mieszkania. Dana ozdoba będzie stale cieszyć Państwa i gości, ponieważ stanowi to prawdziwe dzieło, stworzone swoimi rękami. Malowania po numerach stanowi idealny prezent na parapetówkę, ponieważ pozwala jego posiadaczom własnoręcznie stworzyć niepowtarzalny styl swojego pomieszczenia.

 
 
 
OGÓLNA OCENA TOWARU:
Brak opinii
Podziel się swoją opinią i opowiedz o tym produkcie innym!
ZALOGUJ SIĘ I NAPISZ OPINIĘ
 
08.11.2019
Korzyści z malowania dla dzieci
 
 
 
 
27.02.2018
ZNIŻKA ZA OPINIĘ
 
 
 
 
07.10.2017
Miesiąc bezpłatnej dostawy!
 
 
 
 
31.08.2017
Cechy obrazów marki Picasso Premium
 
 
 
 
30.08.2017
Instrukcja malowania